Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor valaki megbánt, inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor valaki megbánt, inkább sajnálom őt, mint magamat. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ha valaki megbánt, akkor kis idő után nagyon kezdem sajnálni az illetőt, mert tudom, hogy rossz neki is, miután felfogja, hogy megbántott. Sokszor annyira sajnálom, hogy én kezdem a békülést, és szinte vigasztalom őt. Ennek azért nem örvendek, mert úgy gondolom, néha nem árt a másiknak sem elgondolkodni a viselkedésén, és azzal, hogy én egyből megbocsájtok és megteremtem a nyugalmas környezetet, ő nem fogja érezni a felelősségét a tetteinek.
2018. júl. 10. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

De ezen csak te tudsz változtatni!

Mivel leírtad, hogy ez nem helyes, innentől fogva csak rajtad áll, hogy jobban kiállj magadért bizonyos helyzetekben!

2018. júl. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Nem ō bánt meg, te választod azt, hogy megbántódsz, vagy talán ō az aki uralja a te érzelmeidet?


Nincs olyan, hogy valaki más engem meg tud bántani, mert kivétel nélkül minden esetben az én felelōsségem a saját érzelmi életem minōsége, tudatos lényként meg tudom választani a reakcióimat.Nem az érzelmeim és hajlamaim uralnak engem, hanem fordítva.


Ha valaki ad neked valamit akkor azt te veszed el, ha nem veszed el nem tudja oda adni, csak megkísérelni.


Ha valami nekem nem tetszik akkor visszautasíthatom megbántódás nélkül is, sokkal egészégesebb, nem érint szélsōségesen érzelmileg.


Aki nem ura érzelmeinek az hánykolódik csak az élet tengerén.

2018. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit jobban becsüld meg magad, mert tudod, mindenkit annyira becsülnek meg, mint amennyire ő saját magát becsüli.
2018. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!