Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasi kűlföldön a lány társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi kűlföldön a lány társkeresőn. Fb adatlapon a kapcsolati státusz rejtve-pasi úgy tudja együtt vannak a lány pedig ismerkedik. De miért csap be 2+×pasit?

Figyelt kérdés

Legalább kétszer futottam bele ebbe. Nem vagyok az az álom pasi kűlsőre,meg van más gond is,nem is vagyok túl népszerű a lányok közt. Megtanúltam a meglátni a lányokbana belső szépséget. Picit molettebb,picit kevésbé szép arcuakra gondolok.

Viszont ebben a kategóriában interneten minimum 2szer futottam bele,foglalt is meg nem is lányba. Persze velem szemben se voltak annyira korrektek,hogy elmondják,kint a párom lehetünk együtt de x havonta egy hétig csak vele van szex akarom e így.

Kezdem a dúrvább történettel.

Lány intézetis volt,a kapott pénzből vett falun egy házat egy pasival.Állìtólag kettejük nevén volt. Munkáját tekintve csoport vezető egy múltinál. Amikor dolgozott beszélgettünk chat oldalon,ha otthon volt ritkán.Nem logikus de, azt hittem házimunka...nem ér rá. Randit lemondta. Egyszer mondta megy pastre mert neki nőgyógyászati baja van. Szombaton vagy vasárnap csak őt meg a barátnőjét megvizsgálják. Na pestig volt igaz,meg a lyukáig mert párja akivel szakìtani ment fel(nekem ezt mondta) vizsgálgatta.

Akkor lebukott,most újra szedi az áldozatait a neten.

Újabb lány. Itt minden okés volt. Addig a pontig,hogy egyszer éjjel nappal ìrt aztán,letolt hogy nem fog minden percben îrni. Na ezt nem értettem...aztán pénteken randira hìvtam mármint hétvégére. Azt mondta majd meglátja,szombaton megkérdeztem vasárnap találkozunk-e, majd meglátja azt is. Vasárnap megkérdeztem miért nem..amikor tényleg bensőséges meghitt volt a beszélgetésünk az elmúlt napokban. Válasz:mert lusta,de kedden 100000%hogy találkozunk. Unalmamban nézegetem a fb profilját,van egy kép nagyon jól néz ki rajta. Kép címe mert veled voltam,egy pasi bejelölve rajta. A pasi mit ad Isten kűlföldön dolgozik.....

Gondolom azért nincs randi.



2018. júl. 12. 09:47
 1/1 Diavolino44 ***** válasza:

Nah ez ugyanolyan kamu, mintamit te is irtal, “megtanultad meglatni a belso szepseget”, legalabb magadnak ne hazudnal. Lejebb adtad az igenyeket, mert nem jut jobb!

Nah pont ugyanigy van a lanyoknal is, kitalal egy keret-sztorit, hogy neki szuksege van a romantikara, de a pasit nem akarja ott hagyni, mert o rendes lany, ezert ez tunik a legjobb megoldasnak.

Illetve a tarskereso a nok nagy reszerol ego tuning, nem is akar talalkozni, ezert kell minel elobb kavera valtani a levelezest. Elvesztegetett ido az egesz.

2018. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!