Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha egy lány egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha egy lány egyik kedvenc étele a pacal lenne egy kis csülökhússal és jó ropogós fehér kennyérrel?

Figyelt kérdés

Havonta egyszer-kétszer igényelne ilyen táplálékot!


23 éves, és sovány testalkatú.


2018. júl. 13. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Körömpörit kihagytad.
2018. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem nekem kell megfőzni... :D


A menyasszonyom is imádja a pacalt meg a csülköt - aztán itt ki is fújt a húsdolog nála.

2018. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

ide az összes leszavazást!


igen, zavarna

2018. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, sőt, végre egy nő, aki normális kaját eszik nyúltáp helyett.
2018. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sosem kóstoltam a pacalt, de nem is akarom. Ha viszont a lány szereti, akkor egészségére.
2018. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Imádom azokat a nőket, akik képesek nyilvánosan kétpofára zabálni... :)
2018. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Kit érdekel? Pont nem számít mi a kedvenc kajája.
2018. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavarna ha mindenféle szir szar fogyókurába belekezdene és nem akarna emberi kaját enni.
2018. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a zsíros kajákat, meg is látszik rajtam. Szerencsére a párom pont így imád, voltak állandóan fogyózó barátnői és kivolt tőlük.
2018. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha enné az nem zavarna, de az biztos, hogy ha mellettem elkezdene pacalt főzni akkor leokádnám őt, a pacalját meg kb az egész házat. Nem is értem, hogy hogy van gusztusotok megenni egy olyan dolgot ami főzés közben olyan szagot áraszt mint egy marhatelep dögkútja
2018. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!