Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigy vagyok egy párra, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy vagyok egy párra, olyan színesek, látszik hogy szeretik egymást, hangosak, vidámak, aranyosak. Jól is néznek ki. Mi kell ahhoz, hogy nekem is lehessen ilyenek? Ilyen kapcsolatom.

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 00:38
 1/10 A kérdező kommentje:
* nekem is lehessen ilyenem?
2018. júl. 14. 00:39
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
abbahagyni a gyikezést.
2018. júl. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Ennél jobb választ azt hiszem nem is írhat senki. Igaznak érzem.
2018. júl. 14. 00:48
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

nem tudom, hogy ezt most szarkazmusból írtad vagy sem, na mind1.

én már kb. 6-8 éve gyikezek, van hogy fél évig fel se nézek ide, van hogy egész aktív vagyok.

viszont egyvalamit megtanultam, amit itt írnak azt soha nem szabad komolyan venni.

annyi negatív, és frusztrált ember jár ide, hogy egy "depisebb" embert aki éppen rosszabb passzban van, simán lehúzzák az életről se perc alatt.

szóval nem hogy segítene ez a kategória az embereknek, inkább hozzájárul hogy még szarabbul érezd magad.

persze tisztelet a kivételnek.

2018. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy?
2018. júl. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd abba az írigykedést és kezdj el nyitott szemmel járni. Pl amikor nekem nem volt kapcsolatom, akkor is örömmel láttam más párok boldogságát. Ez jó érzéssel töltött el.
2018. júl. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
A jól működő kapcsolatokért keményen meg kell dolgozni. Ha nem tudod, hogy ezt hogyan tedd, boldog és önfeledt soha nem leszel egyik kapcsolatodban sem.
2018. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak vágyjal és várjál rá, hanem tegyél érte, hogy alakuljon. Ismerkedj, kezdeményezz aztan ápold.

Magától nem fog az öledbe pottyani.

2018. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Magamból kiindulva inkább szerencse kell hogy megtaláld a pont hozzád illő társat. Mi is ilyenek voltunk a párommal, valahogy minden jött magától, mindig nevettünk, sokan jó értelemben irigykedtek ránk.

Es csak azért múlt idő mert betegség elvitte :-( )

2018. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert a "színes" kirakatdolgok mögött nagyrészben kalap fos a kapcsolat.


Ismerettségi körben legalábbis mindenhol ezt látom.


Pezsegnek, ők az "irigyelt" szerelmespár, mindent a képünkbe tolnak...

- egyik házaspárnál a csaj időnként félrekúr, mert "kell neki az újdonság"

- a másiknál a pasi erőszakos brom, aki bántja a barátnőmet, aki az istennek el nem hagyná

- harmadikban a csaj féltékenykedik, kiabál, passzív-agresszív

2018. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!