Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen együtt lévő párokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen együtt lévő párokhoz szól a kérdésem, ti szoktatok másokkal flörtölni?

Figyelt kérdés

Sok év után elmúlik a kezdeti lángolás, és szinte elkerülhetetlen hogy az ember találkozik másokkal, akikkel kialakul egyfajta vonzalom. Ebben az esetben belefér mással egy kis flört? Viccelődés, célozgatások, puszi, ölelés, ez még belefér neked? Vagy már ez megcsalásnak számít?


Szoktatok másokkal flörtölni a párotok mellett? Tud róla, zavarja őt? És téged az ellenkezője?


Csak elméleti kérdés, kíváncsi vagyok hogy működik ez másoknál hosszútávú kapcsolatban (minimum 5 év).


2018. júl. 14. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Voltam ilyen helyzetben. Sosem csaltam meg a párom, sőt, érintésig sem jutott el a dolog, de tetszett, hogy más férfiak (munkatársak) flörtölgetnek, célozgatnak. Szerintem ez még belefér. Ha tud róla a partner, az a legegyenesebb, de ha esetleg rosszul érintené, az ilyet még el lehet titkolni, szerintem semmi rossz nincs benne.


Mondjuk, a jelenlegi párom imádja, ha megnéznek vagy valaki megjegyzést tesz rám, mert szerinte irtó jó érzés, hogy a párja vagyok és mások irigyelnek tőle.

Van ilyen felfogás is.


Betegesen féltékeny kapcsolatokban már egy tekintet is halálos bűn :D

2018. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Flörtölni? Még szexelni is. 10éve vagyunk együtt. Van szeretőm mellette,de valószínű neki is,én nem firtatom hova jár,ő se mikor én megyek el itthonról.Annyira unalmas már a szex kedvem sincs,neki se.Viszont az élet többi részénk kijövünk.
2018. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Érintésig nem megy el a dolog soha, de ártatlan flörtök beleférnek. Sőt volt hogy én biztattam a párom hogy tegye ezt meg egy lányért. Sajnos ha én dicsérem akkor az sokat nem ér. Egy férfi kellett, tőle hiteles a dolog.

A flörtnek vannak fokozatai és lehet ezt úgy is csinálni hogy mindenki jól érzi magát tőle de senkire nézve nem sértő.

2018. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szereto tartasa is belefer,amiota hazibulikba meg 3 napos ceges csapatepitore jarkal az elettarsam.

N

2018. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem. :) Minek? Attól, hogy már nem "lángolok" a párom iránt épp eléggé szeretem ahhoz, hogy ne érdekeljen más férfi :)
2018. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk házasok és őszintén mondom, észre se veszek mást. Nyilván olyan szinten, hogy X színész v énekes jóképű, vagy a teste tetszik, úgy igen. De valakire, aki elérhető lenne, nem gondolok úgy, nem is kacérkodok sem szavakkal, sem gondolatban. Inkább a férjemmel célozgatunk a gyerekek mellett az esti programra úgy, hogy ők ne értsék. Ő csap a frnekemre, ha elsétálok előtte és én jegyzem meg a kedvenc farmerjában minden alkalommal, mikor felveszi, mert olyan combja van benne, hogy azonnal letépném róla. 😄
2018. júl. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!