Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általánosságban kérdezem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban kérdezem, hogy mit gondoltok erről: ha egy lány már többszörösen megcsalt pasikat (magyarán a párjait), az örökre ilyen marad e?

Figyelt kérdés

Bár tényleg általánosságban kérdezem, de most exem jutott eszembe, akivel 1 évig voltam együtt.

Most lett pár napja 19 éves, és legalább két pasiját csalta a háta mögött.

Szerintetek az ilyen megtud változni?



2018. júl. 14. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, csak nem szerelmes és válogat. De lesz olyan akihez hűséges lesz.
2018. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Kétlem
2018. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Aki normális választ ad, annak megy a zöld kéz. Eddig mindkettőtöknek azt adtam. Valahol igazat adok az elsőnek is, lehet lesz olyan, akihez az lesz. Ezt nem lehet tudni.

Bár szerintem akivel most van, akivel csalta az előzőt, nem biztos hogy ő lesz neki a végső.

2018. júl. 14. 13:38
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Önmeghaladásra, változásra, fejlōdésre minden ember képes, aki ténylegesen akar.


Sok ember nem tanul meg uralkodni hajlamai fölött, ez megnyilvánulhat bármiben.Túlevésben, csalfaságban, mások becsmérlésében, uralkodásvágyban, és még sorolhatnánk sokáig, hisz minden tulajdonságnak/cselekvésnek van három szintje:


1.Alulmūködés

2.Egyensúlyi állapot

3.Túlmūködés


Változni csak az tud, aki képes reflektálni saját magára, az pedig szintén tanulható, tehát a válasz a kérdésedre:


Vagy ilyen marad örökre, vagy nem, de meg tud változni, igen.

2018. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert most beszéltem a volt pasijával. A 2-vel ezelőttivel :D. És megkérdeztem hogy miért mentek szét:

Mondta, hogy voltak furcsaságai, állandóan pasizott a háta mögött, úgy hogy ő mindent megadott neki.

Na mindegy, jöhetnek még válaszok. Még mindig ment a zöld pacsi.

2018. júl. 14. 13:54
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyenek nem változnak meg.
2018. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
75%
En is ilyen voltam es meg tudtam valtozni, mikor megtalaltam azt akire igazan szuksegem van.
2018. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel elég fiatal, így szerintem még változhat, idővel megkomolyodhat.

Bár én még nem csaltam meg senkit, de 18-19 évesen teljesen máshogy viszonyultam, meg mást vártam egy párkapcsolattól, mint most. Szóval igen, szerintem változhat. Persze van, aki nem változik, de a legtöbb ember igen, főleg olyankor, amikor megtalálják a megfelelőt.

2018. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog megváltozni, mert ez egy rossz beidegződés. Amint az aktuális kapcsolatban gond van, akkor jöhet a következő. De csak akkor lép ki, ha az új már stabil(nak tűnik). Az ilyen ember, akár férfi, akár nő, nem fog tudni kapcsolaton belül megoldást találni a problémára.

Sok esetben ezt csak tetézi az, hogy egyszerűen csak kell egy másik, minden milyen. És amíg elvan a hézagtöltővel, addig is nyitott szemmel keresi az "igazit".

Olyan kapcsolat nincs, ahol ne lenne egy hullámvölgy, amikor "befér a harmadik". Egy hét, öt hónap, tíz èv, de jönni fog nehezebb időszak.

2018. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon kapcsolat függő típus, szerintem 1-2 hétnél tovább sosem volt egyedül.
2018. júl. 14. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!