Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyannal aki lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyannal aki lent?

Figyelt kérdés

-pszichés beteg

-perverz

-depressziós

-lelki sérült


2018. júl. 14. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Nem.


De az ilyen minek akar egyáltalán kapcsolatot addig, míg rendbe nem jön?

Kinek kell egy energiavámpír, aki a másikból él?


Menj pszichológushoz és kezeltesd magad.


Mindenből meg lehet gyógyulni, ha akarod, teszel is érte és van kitartásod hozzá.

2018. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
főnyeremény
2018. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
80%

Pszichés beteggel kizárt.


A perverzet definiáld, mert van ami belefér és sok dolog van ami nem. Olyan perverzzel (nem csak azért mert faszi vagyok) nem tudnék 1 légtérben sem lenni, aki mondjuk gyerekeket molesztál.

Olyan viszont nem zavar, aki szeret az utcán szexelni - szereti a mittudomén...anal szexet - ilyesmi. Vannak emberek, akiknek már ez is perverz dolog. Szerintem pedig ezek beleférnek.


Depresszió esetén csak akkor, ha ő kiakarna jutni belőle (illetve logikus, hogy miért depressziós, nem pedig valami baromság miatt).


A lelki sérültet pedig fejtsd ki szintén. Volt komoly kapcsolatom olyan lánnyal, akit kisgyerekként megerőszakoltak. Ő szerintem kimeríti ezt a kategóriát.

2018. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagyon könnyű leszólni ezeket az embereket, de nagyon nem mindegy, hogy kinek milyen problémája van. Már csak azért sem, mert kb. mindenkinek van valami. Van olyan ismerősöm, akinek a pszichológus szerint pontosan arra lenne szüksége, hogy egy párkapcsolatban szeretetet kapjon valakitől, és akkor a világon semmi baja nem lenne.
2018. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Balázskára gondolsz?
2018. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Nem akarok olyan pasit az életembe akit ha elhagyok mert nem szeretem azzal fenyegetőzik hogy felvágja az ereit. Volt ilyennel dolgom köszönöm nem érdekelnek többet a depis emberek. Szóba sem állok velük. Leszívják minden energiámat állandó panaszból önsajnálatból állnak ki. Hát kihagyom. De valamiért akár hányszor ismerkedem szinte ezek találnak meg és mikor segítenék vagy ajánlom a pszichológust még ők vannak felháborodva. Hát ne csodálkozzanak hogy ha nem találnak senkit.
2018. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
igen, az ilyenek mindig az eseteim valamiért.
2018. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:

Épp elég magamat elviselni, nem ám egy ilyen lelkileg hátrányos helyzetűt :)


A perverznél azért lehet olyan dolog, ami belefér, de tudnom kéne, hogy mi az.

2018. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Összejönnék-e egy átlagos csajjal? Hát, akár össze, igen.
2018. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert nekem is vannak dilijeim.
2018. júl. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!