Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szemeztek egy nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szemeztek egy nővel, minden alkalommal amikor találkoztok. Mi lehet az oka, hogy nem léptek ennél tovább?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Attól mert egymás szemébe néztünk? Mit kéne lépnem? Nem értem attól hogy ismernénk meg egymást, ránézésre? :D Nekem nagyon röhejesnek tűnik.
2018. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Semmit nem látok rajta,és ha közömbös felém,akkor mégis minek lépnék felé?

A "szemezés" manapság semmit nem jelent,de még egy mosoly sem. Ha valamit szeretnél tőle,értelmesen mondd meg neki,és ne azt várd, hogy kitalálja mit akarsz...

2018. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 peca1000 ***** válasza:
64%

Én továbblépek, másik irányba :)


Ha minden csajt felszednék, akivel szemezek, már Pécs nőállományának 10 %-val jártam volna :)


Na de amíg itt az asszony, marad csak a nèzés :)

2018. júl. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ad jelet hogy közeledjek.
2018. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kicsit félénk vagyok, szóval rámosolygok és várom, hogy odajöjjön, megszólítson és ha megsimogat, megfogja a kezem, akkor elkezdünk beszélgetni és alakul.
2018. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha teccik oda kell menni osztjóvan
2018. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Régebben léptem párszor. Mindegyik próbálkozásnak az lett a vége, hogy paraszt módon le lettem koptatva. (Lehet azzal jönni, hogy félreértettem a jeleket, de olyan gimis esetről is szó van, ahol a lány osztálytársai is mondták, hogy bejövök a csajnak.)

Azóta meg úgy vagyok vele, hogy minek égessem be magam, ha már a lányok próbálkoznak nálam? Ha valaki akar tőlem valamit, tesz érte. Szerintem sok srác van hasonlóan.

2018. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 irigyellek téged ;)
2018. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Miért? :o
2018. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"ha már a lányok próbálkoznak nálam" hát ezért :D
2018. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!