Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerek egy férfit, aki olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy férfit, aki olyan aranyos a párjával. Ezek a kis apróságok, amik megmelengetik a szívet, vagy épp büszke lehet rá az ember, esetleg csodálni lehet, fel lehet rá nézni. Hogy kell ilyen férfit találni? Ilyet akarok én is.

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 17:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Pl.

Szívmelengető: Céges vacsora, a párja kiment a svédasztalokhoz, ott hagyta a kistáskáját. Mikor a párja is kiment kajáért, simán felkapta a vállárára a női táskát, pont leszarva, hogy a kollégák előtt női táskával futkos. Mindezt azért, hogy nehogy mondjuk valaki belenyúljon, ne maradjon őrizetlenül.

Fel lehet rá nézni: Azért nem vesz PS-t magának, mert meg akarja előzni, hogy függő legyen, mint az egyik jóbarátja. Szerintem ez nagyon tiszteletreméltó, tudatos magatartás.

2 példa elég, nem untatom a népeket a többivel.

2018. júl. 14. 17:37
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Sokmindenkiben negvannak ezek a dolgok csak sajnos mikor az jön hogy "mutatsz képet magadról?" akkor küldöd a képet s az esetek 99%àban többé nincs vàlasz a làny felől.A làny szerencsés de sajnos a lànyok 99%a úgyis a külsőt nézi s nem azt hogy milyen ember vagy legbelül.
2018. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Igen, ezek valóban kis apróságok de azt kell mondjam, hogy számomra ezekből egyik sem melengeti meg a szívem. A táskás dologra én valahogy alapból figyelnék, hogy ne maradjon őrizetlenül, mert túl rossznak tartom ahhoz az embereket, hogy csak egy táskát amiben van érték csak úgy ott hagyjak valahol. A második pedig szimplán hülyeség.. Szerettem volna venni én is egy PS-t, de utána rájöttem, hogy nem véletlenül adtam el az előzőt és hetente egyszer, ha bekapcsolnám. (Pedig én tizenéves koromban képes voltam úgy iskolába menni, hogy előző este nem aludtam semmit se pusztán azért mert játszottam.) Úgy gondolom, hogy egy felnőtt embernek már tudnia kellene szinten tartani a játékot, a munkát és a párkapcsolatot így ez nekem nagyon olyan mondva csinált semminek tűnik.


Találkoztam már én is olyan dolgokkal amit nagyon szépnek tartottam, de az inkább olyan jellegű volt, hogy még nagyon nehéz helyzetben is képes volt kitartani az illető a barátnője.

2018. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Sok srácban megvan a figyelmesség, a kedveskedési hajlam, az ilyeneket szoktátok semmibe venni, papucsnak nevezni, aranyosnak tartani, mint egy kiskutyát.
2018. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Minden kapható, csak keresni kell:) Mondjuk a ps példa elég gyenge. Mi az hogy nem akar függő lenni?:)
2018. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Bemész egy óvodába,sok ilyet találsz.
2018. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Lol. Rengetegszer megkaptam (sosem barátnőtől), hogy mekkora paraszt vagyok. Nem tudtam, hogyha a barátnőm után viszem a táskáját és nem veszek PS-t, akkor már aranyos vagyok. Tök alap, hogy barátnő, de még barát után is viszem a cuccát, hogy ne lopják el vagy ilyesmi. PS-t meg azért nem veszek, mert nincs rá szükségem. De, ha vennék, akkor nem lennék függő.


Amúgy rengeteg figyelmes srác van, csak nincs rájuk kereslet. Rendszerint ők a frendzónolt lelki szemetesládák. Lekoptatós szövegként megszokták kapni, hogy aranyosak és nem férfiasak ettől. Itt sem arról jönnek nap, mint nap a kérdések a nőktől, hogy túl aranyos a párjuk, hanem arról, hogy megverte őket. Egy önző, törtető nőverő hamarabb talál barátnőt, mint egy aranyos srác.

Ja, meg sok aranyos srác nem helyes, így repülnek a levesbe.

2018. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De az aranyosságnak semmii köze a külsőhöz. A csúnyák közt annyi a rendes férfi, a mint a helyesek közt. Az ovodás példát nem értem, miért az óvodában. És amúgy is szűk a határ, hogy ki a csúnya, ki a helyes. Szerintem bárki átbillenhet egyik oldalról a másikra.
2018. júl. 14. 19:07
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

#8: Bullshit, bullshit hátán.

A csúnya srácok többször próbálják a külső hiányosságuk kedvességgel kompenzálni. A helyes srácok többsége nem fárad ilyennel, mert akármilyen parasztul is viselkednek, úgyis kelleni fognak sok lánynak. (Furcsa, hogy pl. azt állítani elfogadottabb, hogy a plázacicák buták. Velük szemben lehet általánosítani, de a helyes-nem helyes srácokkal szemben nem?)

Szűk a határ és bárki átbillenhet? Ezt mondd már meg az évek óta sikertelenül próbálkozó srácoknak, akik 20 felett is szüzek... :D

2018. júl. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek alap dolgok kedves kérdező.
2018. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!