Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Lányok! Nektek belefér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Nektek belefér ez egy kapcsolatba? Mit tennétek, ha kiderülne egy ilyen?

Figyelt kérdés
Párotok buliban, fesztiválon (ahol Ti nem voltatok jelen) táncol egy lánnyal, és megfogja a fenekét vagy a melleit, de ennyi történt semmi más. Mit tennétek?

2018. júl. 14. 18:26
 1/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Neked belefér egy kapcsolatba, ha párod buliban, fesztiválon (ahol te nem voltál jelen) táncol egy pasival és megfogja a farkát és a seggét?

Ahogy a csóka is megfogja az ő melleit és seggét.

2018. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Elhagynám,velem senki ne szórakozzon szemét b#zi
2018. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Hamar kiderül, ha elmeséled, hogy a Te cicidet is jól megfogdosták, de semmi nem volt:)
2018. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki beleférne, hogy téged fogdossanak idegen férfiak? Te fel neki a kérdést. aztán csak mosolyogj, amikor elkezd ordítani:)Nyugodtan mond meg neki, hogy a következő te leszel. Most rajtad a sor:)
2018. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel neki a kérdést
2018. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele
2018. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az ilyen simán megy az "emberhulladék" kategóriába. Többre becsülöm magamat annál, hogy ilyennel akár csak ismerősi kapcsolatot tartsak fenn.
2018. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egy ilyen farok a parom, nekem ennel joval magasabban van a merce.
2018. júl. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Én nem vagyok féltékeny típus, az se zavar, ha a másik elmegy bulizni a haverjaival. De ha melleket meg feneket akar fogdosni, akkor arra itt lennék én, a barátnője. Viszont ha ehelyett inkább elmenne egy buliba és ott tenné ezt, akkor arra gondolnék, hogy talán nem ez az ember az, akit én keresek.
2018. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!