Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek azt, hogyha egy nő minél intelligensebb annál kevésbé nézi azt, hogy mennyire izmos, sportos egy férfi és kevésbé számítanak neki az anyagiak?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdéseket látok itt, hogy a nőknek jó külső és sok pénz kell, úgy veszem észre, hogy vagy proli környéken élnek vagy proli csajoknál próbálkoznak. Logikus az, hogyha egy nő nem egyszerű, mint egy faék, akkor nem foglalkozik annyit azzal, hogy mennyi izom és zsír van rajta, hanem ennél bensőségesebb dolgokkal, minthogy értelmesen beszélgessenek és ne csak tárgyi áruként tekintsenek egymásra.
2018. júl. 14. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Azért ez nem teljesen ìgy van.
2018. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Ez egy akkora baromsàg mint ide Moszkva kb.

Proli nő pont nem kell egy sikeres fèrfinek.

Szèp,diplomàs vagy karrierrel rendelkező,ès megfelelő belső èrtèkű nő mindent nèz.

Minden nő nèzi az izmos,sikeres pasikat ès vàgyik is ràjuk az màs kèrdès nem tartanak a szintűkön semmilyen szinten sem,ezèrt beèrik aki jut.

2018. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Hát, izé...


Tudod, ha valaki intelligensebb, akkor máris jobban belátja, mekkora jelentősége van az egészségesebb életmódnak, a megfelelő étrendnek és a sportnak, illetve jobban tudja, hogy mennyi is az annyi, miből hogyan lehet megélni.

Informatikus vagyok, mellette sportolok munka mellett, többfélét is, mert jobban érzem így magam a bőrömben, és ez kifelé is látszik mellesleg, a pénzt, amit megkeresek, beosztom, és hosszú távra is tervezek, nem szórom el egyből, ami jött, költök is, de tartalékolok is, és nem vagyok hajlandó eltartani egy ingyenélőt.

2018. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
29%
A tanulatlan, buta, közfoglakoztatott nőknek is pont annyit számít a külső, mint a hatdiplomás, érett, művelteknek. Minden nőnek számít a külső.
2018. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%

eddigi legértelmesebb nő akivel témáztam erről konkrétan kimondta, hogy nem érdekli semmi külső.


igaz ő anyagiakban is egyszerű volt de azt valljuk be, hogy az nem a külső része, hogy igyekezz megélni.

2018. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

szerintem intelligensebb nő nem jön össze egy egészségtelenül élő zsírdisznóval, vagy egy lusta palival, aki nem dolgozik


az igaz lehet, hogy valószínűleg nem várja el, hogy legyen rajtad 120 kiló izom, nettó 1M+ fizetés

2018. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%

6 Szerintem egy valóban intelligens nő még erőszakkas sem tud magából egy ilyen hozzászólást kicsiholni, mjint ebben a hozzászólásban tetted.


Kérdező, szerintem igazad van, elég éles a szemed, hogy ezt felfedezted:)

2018. júl. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
erőszakkal
2018. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%
A leggusztustalanabb külsejű és belsejű, ámde roppant szórakoztató és olvasott, de nem tanult exemnek orvosnő lett a felesége.
2018. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, hogy masok mennyire tartanak intelligensnek. Van diplomam, beszelek idegen nyelvet, kulfoldon elek, es anyagilag is jol allok. Amikor part valasztok magamnak, kizarolag a ferfi jelleme, humora, lelke, stilusa szamit, es nem a kulsosegek, vagy a penz. Sose volt nalam gazdagabb pasim, es csak egy volt koztuk olyan, aki masok szerint is gyonyoru ferfi volt, de o sem volt igazan izmos. A tobbi masok altal rondanak tartott ferfi volt, de en szepnek lattam mindet, mert a lelkuk szep volt. Amikor osszejottem egy csunya ferfivel, a legtobb no csodalkozott korulottem, hogy miert pont egy ilyennel? Aztan eltelt par honap, es mar mind cserelni akart velem, mindnek az en pasim kellett volna.

120 kilos, lusta zsirdisznoval nem allnek szoba. 120 kilos, apolt, jo fej sraccal, aki szereti azokat a programokat, amiket en, minden gond nelkul, akarmennyi zsir is van rajta.

Kigyurt ferfival viszont valoszinulleg sose jonnek ossze, mert azok ertelmileg altalaban nem utik meg az en mercemet.

2018. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!