Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghiztam es most sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghiztam es most sokkal tobben eszrevesznek, ennyit jelentett az az 5 kilo?

Figyelt kérdés
Egyre tobb pasi eszrevesz mostansag, es en ezt nem is latom hanem a baratnoim mondjak, hogy ez is bamult, az is, emez le sem vette a szemet rolad.. En ebbol SEMMIT nem veszek eszre. Ami igaz, az az, hogy feltuno az alakom most, hogy egy kicsit meghiztam, mellem az nincs olyan sok de a fenekem sikerult 100 cm-re kerekiteni amig a derekamra semmi nem ment szinte, az csak 65 cm. Allitolag ez egy erossegem de vajon csak ezert bamulnanak? Szeretek csinos lenni, kisminkelni de azt nem feltunoen, a hajam apolom, szeretem a testhezallo ruhakat.. de szerintem nem vagyok egy nagy valami (kozepiskolaban ezt meg is mondtak nehany eve, igaz nagyon vekony voltam). Masnak nem tudom betudni, mint a sulygyarapodasnak.
2018. júl. 14. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha aránylag nagy segged van, azt észreveszik az emberek. Ha formás, akkor azért, ha plöttyedt és gusztustalan, akkor meg azért.
2018. júl. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem mindegy, hogy miért néznek meg most többen, de ha formásabb az alakod és jobban is érzed magad a bőrödben, azt észreveszik a férfiak. Főleg még ha olyan ruhákat is hordasz, amik kihangsúlyozzák az alakod.
2018. júl. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg az arcod lett kerekebb, nőiesebb. Sok nő nem is tudja, mennyivel szebb lenne az arca, ha egy pár kilót felszedne. A vékonyságkultusz legnagyobb hátránya számomra a sok halálfejjé soványodott női arc.
2018. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
#3 pff azért ne állítsuk azt, hogy a pufi arc minden esetben szép :D Inkább ritkább esetekben az.
2018. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem is azt mondtam, hogy pufinak kell lenni, de azért megdöbbentő, hogy mennyivel nőiesebb tud lenni egy arc, ha nincs csonttá soványítva. Tessék kipróbálni!
2018. júl. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, sokkal jobban erzem magam, ami biztosan latszik is. Az arcom is kicsit kerekebb lett, mondjuk szerintem vekonyabban sem volt rossz. De eleg sokszor kaptam beszolast, hol a magassagomra, hol a boromre, mellmeretemre s6b. Nem volt sok onbizalmam de most kaptam jobb munkat es mar megengedhetek magamnak tobb dolgot, amit eddig nem. Pl gyakrabban jarok fodraszhoz, szebb ruhakat tudok venni.. semmit nem tulzok el szerintem, inkabb eddig volt szukseges nagyon szerenyen elnem.
2018. júl. 15. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!