Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön nekem egy adott típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nekem egy adott típusú ember akkor mennyi rá az esélyem, hogy vissza fele is bejövök neki?

Figyelt kérdés

Értem arra, hogy az az embertípus a zsánerem, valamiért ösztönösen azt keresem, visszájáról mennyire jöhetek be neki?

Nem arról beszélek, hogy férfi lát egy 10/7es nőt, na ezt megdugnám, hanem ténylegesen egy olyan emberől akit ha meglát az ember akkor na azért megőrül az ember...

--

Remélem érthető mire célzok, mert nehéz ezt megfogalmazni, leírni.


Nekem pl bejönnek a "Madonna" típusú nők, (mondjuk ez a zsánerem) étterembe találkozok is egyel és elkezd velem szemezni...


2018. júl. 15. 02:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyi alapján nem lehet elõre megjósolni..


Fölösleges is. Próbálkozz nála, akkor aztán kiderül hamar.. nem kell ennyit agyalni ezen.

2018. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bepróbálkozol az adott típusnál. Ha nem jön össze akkor mész tovább. Ez ennyire egyszerű. Mi innen nem tudjuk megmondani, hogy te is be fogsz jönni -Madonnánál-.
2018. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!