Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itthon nem derülhet ki hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itthon nem derülhet ki hogy ő van nekem. És ha komolyan akar engem meg kell szöktetni. Vajon ki fog mellettem tartani? Működhet így a dolog? 18/L

Figyelt kérdés

Itthon nem derülhet ki hogy ő van nekem.

Ha tudnák itthon egyből elzavarnának hozzá, ők azt akatják hogy minnél előbb szüljek meg férjhez menjek.

De nem leszek olyan mint a szüleim.

Mivel nem szabad hogy kiderüljön, csak este 11 után tudok hozzá kimenni.....nem hívhat mivel ha kicseng a telefon tudni fogjak hogy egy fiú az.....

Nem tudom meddig lehet ezt így csinálni. De ha komolyan akar engem meg kell hogy szöktessen. Egyêbként ezt a szöktetés dolgot ő hozta fel hamarabb.

Kérdezte hogy benne lennék e.

Nem tudom hogy ki fog e mellettem tartani és nem lesz e elege ebből. Ő idősebb. 30 éves.

Működhet így a dolog?


2018. júl. 15. 02:13
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Kislány, felejtsd el minél előbb. Ha "megszöktet" is, csak cseberből vederbe kerülsz, majd ha nála leszel, visszasírod még a szülői házat is.

Várj még egy-két évet, amíg megtalálod azt a fiút, aki a társad lehet minden téren, és korban is hozzád illik (egy 30 éves férfi nem "fiú"). Annyit csak kibírsz még a szüleiddel.

2018. júl. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasik mindig az ilyen nehéz sorsu kislányokat választják, mert hülytihetőek,az irásodbol süt h kislány vagy,ez betudhato annak h otthon elnyomnak stb,nem pasihoz kéne menekülni,tanulás munka leválás. Boritékolom h addig leszel neki érdekes mig megkap ugy, aztán jön egy ujjab szöktethető hölgy, te meg kuszhatsz haza a szülőkhöz meg az általuk kiválasztott munkás legényhez gyereket szülni.
2018. júl. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Comingoutolj, kívágnak és nem kell szökni.

31/f

2018. júl. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
30 éves szerinted mit akar tőled? Igaz szerelmet? Tisztességes ember nem szöktet, hanem a szülők elé áll és ha már ennyire vasszigor van akkor "kikér téged", bemutatkozik, stb. Ja hogy apukáéknak nem tetszene a 30as Casanova, hát meg tudom érteni. Keress inkább korban hozzád illőt, akivel nem kell szökést játszani.
2018. júl. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Romák vagytok? Ott divat a szöktetés.
2018. júl. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Szöktetés a szerájból.
2018. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha kiderül elzavarnak, vagyis mehetsz a pasidhoz. Akkor minek szökni? Azt hiszed, akkor nem tudják meg, kinek a farka után vagy megbolondulva? Ennyire szégyelled a pasit? Biztos oka van.

Tippelek: van családja.

Nem kell megszökni. Otthon bejelented, hogy ő a párod, hozzáköltözöl. Ha ez nem működik, akkor a szökés se. Ugyanis pont ugyanaz a kettő eredménye.

2018. júl. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy mi értelme ennek a szöktetés dolognak? Nagykorú vagy már. Bejelented, hogy költözöl és ennyi. Így is, úgy is balhé lesz. Akkor meg nem mindegy?
2018. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!