Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazamenni? Maradni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazamenni? Maradni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

-Lassan egy éve külföldön dolgozok, 1-2 év a terv, otthoni saját vállalkozásra gyűjtök és úgy érzem, ez lenne az életem anyagi alapja.

-Két éve vagyunk együtt a barátnőmmel (27F/20L), aki otthon van. Havonta egy hetet vagyok kb otthon.

Ő nem igazán akar kijönni velem ez időre, mert fél az újtól,a számára nehéz nyelvi kihívástól, stb. (pedig nincsenek különösebb rövidtávú céljai otthon se).

Én még maradnék fél évet, évet, mert elég lassan indult be a pénz.


Viszont úgy érzem, egyre inkább probléma nekünk a távolság, félek rámegy a kapcsolatunk. De MOST hazamenni a mókuskereket jelentené számomra, nem látok egyelőre alternatívát céljaim, álmaim megvalósítására otthon (még ha hosszútávon otthoni terveim vannak is, tőke nélkül álom marad).


"Ha igazán szereted, menj haza hozzá" - mondaná egy hang. Szeretjük egymást, viszont nem vagyok biztos benne, hogy eléggé stabil még a kapcsolatunk, hogy eléggé biztos pillérnek érzem Őt egyelőre ahhoz, hogy lemondjak a céljaimról érte - ha így lenne, nem gondolkoznék részemről, valahogy lenne együtt otthon is. De ahhoz asszem, kicsit többet kéne még térben is együtt legyünk. Mikor együtt vagyunk eye jobb, de külön nehéz higgadt maradni. Másfelől meg az óra is ketyeg.


Nagyon elkeserít, hogy "sakkot adtam magamnak".

Mit csináljak???



2018. júl. 15. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

az örök kérdés.

meló és pénz,vagy pedig szerelem?

a sors keveseknek adja meg ezt egyszerre.

én is pont 27 évesen kerültem ebbe a dilemmába és a pénzt választottam.

ami ennek a következménye,hogy a lányt buktam.

így utólag visszatekintve és rengeteg másik nőmmel összevetve a nagy ő-met buktam el.

azt az embert akit a sors nekem hozott létre mind külsőleg mind belsőleg.

viszont megvan mindenem anyagilag,van egy stabil kapcsolatom is,gyerekem,vállalkozásom.

szóval ez a tét.

2018. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
SOHA ne mondj le az álmaidról egy nő miatt, mert később megfogod bánni! Próbálj meg vele beszélni, ismertesd vele, hogy milyen előnyei vannak ha még fél évet kint maradsz stb. És azért fél év nem olyan sok. Persze kapcsolatban az, de mindenképp azt gondolom hogyha eddig ment, akkor azt a fél évet már kibírja. Ha mégse, akkor ez van. De semmiképp ne add fel az álmod! Ebben a korban kell bankot robbantani, mert később már nagyon nehéz lesz, ha pl. egy gyerek is becsúszik.
2018. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első,és őszintén boldog vagy? Vagy még minden nap eszedbe jut hogy mi lett volna ha..mert ez a nem mindegy. A pénz meg a díszletek hiába ha a szíved fele máshol van.
2018. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj le az almaidrol egy no miatt mert ha igazan szeret akkor var, es tamogat a terveidben. A ferjem kikepzesen volt egy evig, kb agyhalal de kibirtuk-soha nem nyaggattam h jojjon haza (pedig ki is lephetett volna) mert semmi nem rosszabb annal h hazajossz, a mokusekerek bedaralja a szerelmet, a csak elhagy es az egeszet megbanod.


Ha egy tobb eves kapcsolatrol van szo az egy mas tortenet, de igy? Szamomra ez abszolut kizart, es fel ev nem a vilag.

2018. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fél év nem olyan sok, ki fogjatok birni
2018. júl. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradj, haza ne gyere. Mit csinálnálnál itt, semmi pénzért dolgoznál. A lány is még nagyon fiatal, éretlen 20 éves, mi van ha később szétmentek. Feladtál mindent a semmiért? Fél év nem sok, kibírjátok. Ha meg nem, annyit is ért az egész.
2018. júl. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lányt nem köti oda semmi, nincsenek hosszú távon tervei, és nem rohan hozzád, akkor ez a kapcsolat nem ér annyit, hogy feladd miatta a terveid.

Őt csupán az visszatartja, hogy "nyelvi nehézségei vannak ", és eszébe sincs lépni, hogy minden nap együtt legyetek.

Neki ez addig kényelmes, amíg csak te teszel a dologba.

Hidd el, hogy nem ő lesz "a nagy ő". Lehetőséged nem biztos, hogy lesz ilyen munkára. Ilyen csajt meg minden sarkon fel lehet szedni.

(Nő vagyok.)

2018. júl. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne menj.

Nálunk hasonló volt, a szüleim (már házasokként!) Mentek ki, anyám hazajött (és vitt engem is), s vele apám is. Azóta apám nem találja a helyét, nagyon rossz neki. Ott jó volt. Ha most apám akkori énje kérne tőlem tanácsot, akkor azt mondanám, hogy maradjon, akkor is, ha válás lenne a vége, a saját érdekében.

2018. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se gyere haza!

Ne add fel az álmaidat! Boldog lehetne a barátnőd, hogy vannak céljaid, terveid, amikért teszel is, nem csak melózol éhbérért és egy szebb jövőről ábrándozol..

Fél év meg nem sok, de még egy sem! Ha meg nem bírja ki a kapcsolatotok, akkor ne bánd szerintem! Mindennek oka van!

36N

2018. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Haza ne menj!


Alapból nem lennék olyan emberrel, akinek 20 éves FELNŐTTKÉNt semmi célja nincs, csak "teng-leng" az életben a másik pénzén.

2018. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!