Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még egészséges részemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még egészséges részemről vagy túlzás? Mit tegyek az érzés ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom, ő is szeret engem, tudom, hogy szépnek tart, okosnak tart, csinos vagyok neki. A problémám, hogy van egy nő, aki 6 éve tetszett neki. Nem lett köztük semmi, csak barátok. Ez biztos, mert most van párja a nőnek és amúgy is a saját neméhez vonzódik. Évente olyan kétszer-háromszor látja, a nő a Pesten lakik, mi vidéken úgyhogy nem gyakran jön. Még nem mutatott be minket egymásnak. Az biztos, hogy nincs köztük semmi. A gond az, hogy úgy érzem irigy vagyok a nőre. Láttam a profilját Facebookon, meg más oldalakon, mindegyik képén jól néz ki, persze az relatív hogy mi néz ki jól. Szerintem szép. Az a tudat zavar, hogy tudom hogy tetszett régen a páromnak és látom, hogy na így néz ki a nő, aki tetszett neki. Bennetek is lenne egy ilyen rossz érzés? Nem jártak, de már amiatt zavar, hogy tetszett neki. Persze erről nem tehet, tudom. Meg okos is a nő, szóval egy időben még emiatt is irigy voltam rá. A kedvesem okosnak tart engem is, sok a közös érdeklődési körünk, szóval ezzel sincs gond. Ez az önbizalomhiány miatt van? Nektek is lenne hasonló érzésetek a helyemben? Mit tegyek, hogy elmúljon? Más nőkkel kapcsolatban kevésbé érzek ilyet. Volt, mikor az is zavart hogy találkozik vele, és ez is amiatt hogy régen tetszett neki.

Belátom, hogy nem kellene ezt éreznem, meg csak magamnak lesz rossz de valamilyen szinten érthető is. Ez hasonló, mint mikor valaki az exre féltékeny, mert tudja milyen volt egy másik nő aki tetszett a párjának. Vagyis szerintem. Itt annyi a lényeges különbség, hogy nem jártak az én esetemben.



2018. júl. 16. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban csak a nőkhöz vonzódik akkor szerintem ne görcsölj rajta.
2018. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A párom szerint leszbikus, szóval elvileg csak azokhoz vonzódik. Meg van is egy szintén nő párja, szerintem már régebb óta. Engem maga a tudat zavart hogy tudom hogy ő az aki tetszett neki, meg látom, hogy néz ki. Féltem nem vagyok olyan szép vagy jó mint ő.


De a józan eszem azt mondja mivel leszbi, nem kellene agyalnom.

2018. júl. 16. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tudom mit érzel! Falra tudok mászni ettől, és tudom, hogy hülyeség hisz elvett feleségül de az exei eléggé jol néztek/néznek ki... pláne akit még meg is kettyintett volna csak úgy mert jóbarát és jóbaráton mindig segítünk...hát eléggé rosszul is érzem magam miatta, mert igy gyerek után nem vagyok sajna egy topmodell. Tudom, h szeret, imád, tisztel de a tudat h milyen p.ncikr@ bukott előttem eléggé rossz érzés. De szeretem és Ő is szeret engem, szóval inkább megpróbalom értékelni amit értünk tesz és nem ezzel foglalkozni.
2018. júl. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
23:57: sajnálom, hogy te is szenvedsz ettől. Neked annyiban nehezebb is a helyzeted, hogy a gyerekekkel sem lehet egyszerű, egymásra időt szánni, csinosnak lenni meg hasonlók. Az én esetemben nem exről van szó, csak simán egy régi ismerős, barát meg a munkája kapcsán is kell találkozzon vele. Mégis idegesített. El szeretném hagyni ezt az érzést.
2018. júl. 17. 00:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy te beszéltél vele erről?
2018. júl. 17. 00:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudja ☹ akár mit teszek kisebbségi komplexusom van. Nem tehetek róla. De csak az ilyen sz.tykoknál, mert, nincs aki kielégítse és kihajszolja a másik félből hogy azt mondják h jóbaráton segitek mert szexuális hiánya van, az nekem egy sz.tyok... kiskanálba meg tudnám folytani bárhol bármikor ha csak ránéz a férjemre... kerítsen más "jó barátot" aki hajlandó kielegíteni mert nem talál PÁRT magának... és így nem is fog. Hozzáteszem soha nem volt köztük semmi de ezt h tudom nem tudom elviselni a férjem mellett
2018. júl. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányod van. Ezen a párod nem nagyon tud segíteni. El kell hinned, hogy szép és okos vagy.
2018. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!