Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket akiket nehezebb befűzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket akiket nehezebb befűzni azokkal nagyobb esélye van az embernek hosszútávú kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlen. Lehet azért nehezebb, mert nemis akar téged.
2018. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Esetemben igen. Bár én nem az időt húzom, hanem csak addig nem kezdek el járni senkivel, amíg nem érzem hogy tényleg szeretem. És én még életemben nem szerettem bele senkibe "első látásra" így a legtöbb esetben kell jó hónap-fél év mire valaki a szívembe férkőzik.
2018. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
Minden nőt könnyű befűzni,csak egyesek szeretik megjátszani a szűzpi@nát.
2018. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!