Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Volt már igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Volt már igénytelen csajotok? Ha igen mi miatt volt az?

Figyelt kérdés

2018. júl. 20. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Volt.

Azért mert nem volt életereje igényesnek lenni. Több staminara lett volna szüksége.

2018. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%

Volt.

Egyszer,előadta a nagy edzèst,nagy diètàt,plusz egyszer lyukas volt a nadràgja.

Ott undorodtam meg tőle.

Diètàzott de mindig falta a zsömlèit meg a sz_r kajàt amitől kb. hànyok,edzèse kb. 10 perces tingilingisèg.

Ki is vàgtam 4 hónap alatt.

2018. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Sajnos, volt! Undorítónak tartom, ha egy nő igénytelen, egy férfitól sem igazán elfogadható, de egy nőtől még inkább nem! Én a konkrét okát nem tudom, egyszerűen nem fürdött, csak kente magára a sok sminket, nem mosott fogat és sorolhatnám. Az elején mikor összejöttünk nem volt ilyen, vagy nem vettem észre?! Kiábrándító nagyon, főleg úgy, hogy én pl. nem is cigizem, de neki olyan szájszaga volt, hogy egy idő után még megpuszilni sem akartam! Egy nő igenis legyen igényes!
2018. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
aki velem össze jön az igénytelen persze még nem találtam annyira igénytelent hogy barátnőm legyen
2018. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
volt hát! állandóan dohány és bodzaszaga volt! és nem lapostetűt hanem selyemhernyót kaptam tőle!
2018. júl. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos még nem.
2018. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen,volt. Nem nagyon szeretet tisztálkodni,pedig finoman céloztam rá nemegyszer. Egy hétig volt a barátnőm.
2018. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Lehet nem is voltak azok csak ma már annak látjátok mert könnyebb ezt állítani, mint beismerni, hogy rosszul választottatok :D nem egymást kerestétek, ez nem egy másik ember igénytelenségét tükrözi, hanem a ti emberismeretetek hiányát.
2018. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%
Volt. Nem szőrtelenítette magát, szőrös volt a hónalja, sőt a melle is. Nem fürdött minden nap, néha konkrétan büdös volt.
2018. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Volt, igaz "régiós okok" miatt, szóval részben nem ő tehetett róla.


Viselkedési igénytelenségről viszont már igen.


Bár a legtöbb ember igénytelen. Aki azt hiszi nem, az is.

2018. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!