Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Történt veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Történt veletek olyan, hogy biztosra vettétek, hogy tetszetek egy férfinak és csúnya pofáraesés lett a vége? Hogyan viselkedett veletek, amiből arra következtettek, hogy akar valamit?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Îrogatott bókolt ölelgetett. Azt hittem komolyan gondolja utána kiderült csak dugopajtit keres. Nagyon megvezetve és ostobànak éreztem magam miatta. Utàna kiderült hogy egy alpári budos bunkó
2018. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Volt ilyen, 9 éve, igaz, akkor még nem voltam nő :D

Akkor még nagyban ment az MSN, minden este írt, órákat beszéltünk, rengeteget találkoztunk, igaz, többnyire társaságban, de legtöbbször félrevonulva a többiektől, amit mindig ő kezdeményezett. Bókolt, kedveskedett, folyton megérintett, érdeklődő volt, nagyon kedves, figyelmes, szép lassan beleszerettem, alig vártam mindig, hogy találkozzunk, beszéljünk. Így utólag, az évek távlatából nem is értem, miért gondoltam, hogy egy tőlem 8 évvel idősebb férfit érdekelhet egy akkor magamfajta lány. Szó szerint csúnya pofáraesés lett a vége, mikor már nem bírtam, hogy nem lép semmit, és én próbáltam a magam bátortalan módján kezdeményezni. Ő csendesebb, visszahúzódóbb típus volt, emiatt is gondoltam, hogy nem lép. De annyira biztos voltam az érzéseiben, hogy el sem tudtam képzelni egy kedvezőtlen végkimenetelt. De azt mondta nekem, hogy én neki egy nagyon jó barát vagyok, és nagyon szeret, de nem úgy, nem nőként. Le voltam sújtva, nagyon sokáig nem tértem magamhoz, nagyon nem erre a válaszra számítottam. Bizony nem csak a férfiakat utasítják vissza :)

2018. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
#1 Szerintem a kérdező nem ilyen esetekre gondolt. Inkább olyanokra, mint amit a 2. írt. Tehát amikor azt hitted, hogy bejössz neki, aztán kiderült, hogy nem. Te bejöttél az illetőnek, csak te többet akartál, mint ő.
2018. júl. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, a kérdésem olyan esetekre iranyult, mint a kettesé.
2018. júl. 20. 23:07
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nem volt, hogy annyira félre értettem volna a jeleket, mint ahogy te kérded. Előbb utóbb mindig színt vallott, vagy elhívott randira, akiről úgy hittem, hogy bejövök neki. Olyan viszont volt, hogy a randi, (kettő volt vele) nem sikerült jól. És akkor a két randi után ő úgy döntött, hogy nem én leszek a barátnője, és keresett tovább maga mellé mást.


Jelek: nézett, nézett, és nézett. Kereste a társaságomat, néha bókolt, megérintett, amikor csak tudott, kb. ezek.

2018. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még annyi: ha egy pasi akar valamit, akkor cselekszik.
2018. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Altalaban nem hittem el ha akarnak valamit

Es csak keson esik le h igen, de addigra a pasit mert tenylegesen lepet.

Nem ismerkedtem soha hanem csak beszelgettem logtam a pasikkal fiukkal szoval alapban nalam egy pasi a baratzonaban kezdi es onnan lep feljebb

Mindig is lassan alakultak ki az erzelmeim igy boven volt idom es nem vagott meg ha a pasinak nem kellettem mert akkor alt meg nekem sem kellet.

Remelem ertheto volt :-)

2018. júl. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

#6 ezt teljesen jól mondod:


"Még annyi: ha egy pasi akar valamit, akkor cselekszik."


De ez fordítva is áll, különben csak hárítás:


Még annyi: ha egy nő akar valamit, akkor cselekszik.


Ha valaki (férfi vagy nő) akar valamit, akkor cselekszik.

2018. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Többször is történt. Bámulás, bókolgatás, cukkolás személyesen, szerelmes versek, zenék küldése msn-en. Volt köztük huszonéves és negyvenes férfi is. De vagy nem hívtak randira, vagy nem volt semmi erotikus felhangja az együtt töltött időnek aztán, vagy lemondták a randit többször. Ha én léptem, akkor terelték a szót. Azért is voltak rosszak ezek a helyzetek, mert többször volt, hogy egy egész társaság azt hitte, szerelmes belém a férfi vagy hogy járunk, miközben egyáltalán nem volt semmi, a kezemet sem fogta meg.
2018. júl. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem értem ezt a jelenséget. Nőként sose csináltam ilyet. Van egy férfi az életemben, aki teljesen ellentétesen viselkedik. Keresi a társaságom, állandó szemezés, sok cukkolás, flörtölés. A probléma az, ha elkezdek közeledni, akkor meg kapom a lepattanót. Nem értem ez mi.
2018. júl. 21. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!