Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak valóban nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak valóban nem szeretik a humoros nőket?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, hogy egy nő inkább okos, intelligens legyen. A humor inkább a pasik asztala, ne vegyük el tőlük ezt a szerepet.

Mégis a tapasztalat mást mutat. A munkahelyemen kevesen vagyunk fiatalok, rajtam kívül három lány van, aki 25 év alatti és 5-6 pasi. Ez a néhány srác kivétel nélkül egy olyan lányba van belezúgva, aki folyton viccelődik, csipkelődik velük, pedig szerintem négyőnk közül külsőre benne van a legkevesebb.

Akibe én bele vagyok zúgva srác is nyiltan érdeklődik a lány iránt és saját elmondása szerint a belső tulajdonságai miatt, főleg a humora veszi le a lábáról.

Máskor is vettem már észre, hogy a pasik az ilyen vihogó lányok után futnak.

Nekem is van humorérzékem, de bármin nem tudok röhögni és nem kedvelem az erőltetett mókázást.

Inkább okos vagy humoros nők tetszenek nektek?

Légyszives olyan választ ne írjatok,hogy mindkettő, mert arra lennek kiváncsi, hogy melyik a fontosabb számotokra?


2018. júl. 29. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
maximum az aktakukacok nem szeretik a humoros nőket.
2018. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Sosem hallottam senkitol, hogy ne szeretne a humoros noket, akik maguk is tudnak viccesek lenni es nem csak vihognak a semmin. Azt viszont igen, hogy ne legyen egy no savanyu meg tul komoly. Valasztani viszont nem lehet es ertelmetlen is igy tenned fel a kerdest, hogy INKABB melyik legyen, mert nyilvan az elet tele van olyan emberekkel, akik okosak es viccesek is, igy senki nem szorul valasztasra.
2018. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 próbálokkedveslenni ***** válasza:
42%

Hiába kéred, egyszerűen lehetetlen számomra sorrendet állítani fel a két tulajdonság között. Mindkettő kell.


Megpróbálok azért válaszolni...

Tegyünk fel egy teljesen valótlan szituációt.

A és B teljesen ugyanolyan nők. Mindenük ugyanúgy néz ki és ugyanolyanok a belső tulajdonságaik. Két kivételtől eltekintve. A okosabb B-nél. B viszont humorosabb A-nál. Feltesszük természetesen, hogy B kevésbé intelligens mivolta nem befolyásolja a többi százmilliárd tulajdonságát. Ahogy A kevésbé humoros szellemisége sem befolyásolja a többi tulajdonságát. Utolsó adalékként mindkettő alany intelligencia és humorérzék szintje eléri az általam kívánt határt.

Melyiket választanám? A humorosabbat.


A valóságban ilyen ugye nincs. Tehát ha eléggé okos és humoros a nő számomra, akkor a többi tulajdonsága fog számítani.

2018. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Gymnospermatophyta ***** válasza:
69%

Nincs olyan, hogy "a férfiak". Valakik szeretik, valakik nem.

Buta lánnyal nagyon nem szeretnék összejönni. De szerintem senki. Az okos nem tudom mit takar. Az átlagnál kiemelkedőbb? Ha igen, ez se nagyon "feltétel", mint ahogyan a jó humor sem. Ha jó a humora és a belsője megfog, összességében tetszik, akkor egy plusz adalék, extraként teljesen jó és semmiképp sem rossz. Viszont ha nincs vagy rossz az nem lesz negatívum egy bizonyos határon belül. Pl. ha folyamatosan hajtsa a rosszabbnál rosszabb vicceket, amin senki nem röhög és nem is veszi észre magát, ott már gondok vannak.

2018. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

A humor a legfontosabb szexepilje egy nőnek, és nagyon szexi.



Az okos és humoros nők a legjobbak, mert partnerek és nem csak divatos kiegészítők.

2018. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg. A férfiak a mogorva nőket szeretik.
2018. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Lehet hülyén fogalmaztam, de tényleg az érdekel, hogy melyik a fontosabb.

Mondjuk, hogy van egy lány, akivel bármiről lehet beszélgetni, okos, intelligens, sok dologhoz ért, viszont a humora nem kiemelkedő, de nem is mogorva, csak nem szokott poénkodni mondjuk napi szinten.

A másik lány nem buta, de nem is kiemelkedően okos viszont nagyon jó a humora és bármikor megtud nevetetni.

Melyik lány lenne számotokra külsőségek nélkül szimpatikusabb?

2018. júl. 29. 23:04
 8/15 anonim ***** válasza:

Van aki igen , van aki nem...

Személy szerint én nem szeretem a humor heroldokat , sőt én sem vagyok egy humoros férfi. Szóval számomra egy komolyabb viselkedésű nő a megnyerő. Ki ilyen , ki olyan ...tudod... nincs erre recept , ezer félék az emberek.

2018. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
na akkor még válaszolok a utolsó kérdésedre is , nekem az első verzió, jönne be.
2018. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Nekem talán a második a szimpatikusabb, de ezeken kívül még ezernyi tulajdonság árnyalhatja a képet. :)
2018. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!