Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba hogy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba hogy felnőttként ilyen "gyerekes" dolgokra vágyom?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra hogy a másik fél úgymond "rajongjon" értem. Csak úgy megöleljen, megpusziljon, bújjon, ragaszkodjon.

Bár elég hülyén fejeztem ki de jobban nem tudnám leírni a dolgokat. Tini korban ezek gyakoribbak, viszont idősebb korban ezek általában kikopnak (vagyis jó részük).

Ti hogy vélekedtek erről?



2018. júl. 30. 06:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Nálam csak egyre jobban fontossá válik ahogy az idő.Úgy érzem ezek nélkül nehezen érezném ha a másik képes e- szeretni engem,mert én is így mutatom ki. 24N
2018. júl. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez kortól független amiket írsz, ezt minden ember szereti, még ha nem is állandóan de időnként mindenki vágyik rá.
2018. júl. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem gondolnám, hogy ezek a dolgok gyerekesnek számítanának. Ettől függetlenül sincs benned hiba. Mindenki vágyik a szeretetre.


Én ezektől sokkal gyerekesebb dolgokra vágyom.

2018. júl. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
15%

Nem igazán vagyom ilyen dolgokra vagy csak nagyon minimálisan

Nem igazán szeretem a sok testi kontaktust

Én nem bújok mert nem vagyok bujos olelekzos fajta

Alvasnal elvarom hogy ne érjenek hozzam hogy tudjak pihenni

Volt hogy inkább külön aludtam hogy ne zavarjon a szuszogasa hogy ram mászik éjszaka

Nem szeretem ha sok az érintkezés pláne úgy h én nekem nincs kedvem hozza , akkor csak feszült leszek tőle

N24

2018. júl. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

#4

"Elvárom, hogy ne érjenek hozzám" - főnyeremény egy ilyen nő, remélem a macskáiddal jól megertitek egymást.

2018. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem gyerekesek ezek a dolgok. Ki ne szeretné érezni, hogy a párja szinte rajong érte? A legjobb dolog. :)
2018. júl. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%

#5 igen alvas közben elvarom hogy ne érjen hozzam mert zavar

Az egyedül álláshoz vagyok hozza szokva ahol nem zavar senki

Nem birom elviselni azt ha valaki ram csimpaszjodik vagy ölel vagy ott szuszog horkol a nyakamba miközben aludni szeretnek ki pihenni magam de nem tudom ezek miatt és reggelre olyan leszek mint egy mosott sar

2018. júl. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
*alváshoz
2018. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Miért lennének ezek gyerekes dolgok? Egy normális párkapcsolat így működik. Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal, mindketten 30 felett, de alap dolgok, hogy szeretgetjük egymást, puszik, ölelések random és szavakkal is naponta többször kifejezzük a szeretetünket egymásnak.
2018. júl. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem 1-2 kivetellel mindenki erre vagyik. Mi mar 40 even tul vagyunk, lassan 20 eves a kapcsolat, de nemhogy nem kopik el, hanem egyre jobban mukodik ez.
2018. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!