Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Aki humoros, jó fej, gondosodó, jó képű, igényes és nem hnyagolja el magát, se a környezetét. De mégsem társosági ember...ezt úgy értem, hogy nem szeret disco-ba járkálni, bárokban iszogatni stb.

Viszont szívesen járkálna túrázni, sétálgatni, autózni-motorozni a barátnőjével.

Ti eltudnátok magatokat képzelni egy ilyen pasival?



2018. júl. 30. 07:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Hanyagolja* és az utolsó mondatot is megfogalmazhattam volna szebben. Elnézést a hibákért. :)
2018. júl. 30. 07:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: én csak ilyen pasival tudnám elképzelni. A disco világát és zenéjét nem nekem találták ki. A túrázást annál inkább.
2018. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok, mint #2. Visszafogott, otthonülős nőként semmi dolgom egy folyton bulizós férfival.
2018. júl. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sosem voltam egy dicsocica. Egykezemen megszámolom hányszor voltam életemben. Túrázni viszont annál többször. Én pont ilyen férfira vágynék, leszámítva a motort, mert arra nem mernék felülni :D


(Amúgy van párom, aki szintén nem bulizós, viszont sajnos nem is túrázós)

2018. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A túrázós csajok jók, mert mindig volt action is mikor túrázunk . Szóval, ha lemész bulizni dizsibe ott kisebb az esélyed, mintha elhívsz valakit túrázni :D
2018. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Párom pont ilyen.
2018. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, én is csak ritkán megyek el ilyen helyekre.
2018. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyhogy? Mindenki ilyen pasasra vágyik!!!
2018. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!