Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? (rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? (rövid)

Figyelt kérdés

Adott egy intelligens ember, akitől sokat lehetne tanulni. Azonban a túlzott büszkesége miatt, van, hogy lenézően viselkedik.


Kihasználnátok egy időre, amíg tanultok tőle, vagy egy percig sem viselnétek el a megaláztatást? (enyhén megalázó, nem durva)


2018. júl. 30. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

1. nem szoktam az embereket kihasználni önös érdekből

(te se vagy jobb akkor, mint a másik)

2. nem vagyok papucs, hogy eltűrjem, hogy bárki megalázzon engem

2018. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Azonban a túlzott büszkesége miatt, van, hogy lenézően viselkedik. "


Ez nem büszkeség, hanem gőg.


Nem használnám ki, mert a jellem az ami meghatározza a tudás felhasználásának minőségét, és ha a jellem negatív polaritású, akkor olyan lesz a tanítás minősége is.


A tudás mindig, mindenkor elérhető, és a rendelkezésedre áll, megtanulhatsz kutatni, kivonni, és integrálni te magad is.

2018. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem menne, ha velem valaki lenézően viselkedik, még akkor is bedurran az agyam, hogyha egyébként "nem tanácsos".
2018. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elarulnad, hogy mi az amit lehetne tole tanulni?

Mondjuk....EZO-ba nyomja? Kavebol valo jóslást, vagy valószínűség számítást? Megis mit leht tanulni igy, ebben a formaban, ebben a konteksztusban? En szerintem egy tini vagy, aki áhítattal csodal egy nala idősebbet. Vagy nem vagy vagy tini, de a szellemi érettséged kb az enyémmel egyenlo. Ami kimerül annyiban, hogy minden no k**a es r**anc.

2018. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!