Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti élnétek házasságban egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti élnétek házasságban egy olyan emberrel, akinek az égvilágon semmi humorérzéke nincs?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen három nő dolgozik az egyik irodában, két fiatalabb meg egy idősebb. Az idősebb hölgynek nagyon jó poénjai vannak, érti a tréfát, az iróniát, míg a két fiatalabb (30 körüliek) olyanok, mint 10 liter savanyú uborka, semmin nem nevetnek, nem értik az iróniát, olyan komor alapossággal ülnek a gépük előtt, mint a halálmadarak. Mindkettő férjezett. Hogy tudtak épeszű férfiak ilyen humortalan, savanyú nőket elvenni feleségül? Hogy tudtak ilyen nők egyáltalán férjhez menni? Ugyanakkor azt is látom, hogy jó humorú, barátságos, közvetlen nők egyedülállók maradnak. Vakok és süketek a férfiak? Nekik már a savanyú uborka is jó?

2018. júl. 30. 11:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
55%
Talán azoknak a férfiaknak sincs humora. De kiindulva a környezetemből, az emberek nem azért házasodnak, mert dúl a szerelem, hanem azért, hogy minél hamarabb lekölykezzenek, mert van bennük valami ilyen kényszer. Nem tudom jobban elmagyarázni, de bennem nincs.
2018. júl. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen savanyúuborka típusú emberek általában savanyúuborka típusú emberekkel jönnek jól ki, velem biztos nem tudnának😀.
2018. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%

Te nő vagy férfi vagy?;)

Szemely szerint nem szeretem a sótlan embereket,a humor fontos nagyon;)

2018. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk is így van csak fordítva. Nekem jó humorérzékem van, mindig is olyan férfira vágytam aki mindennap meg tudna nevettetni.

Erre kifogtam egy túl komoly pasit. Neki is van humora, csak teljesen más mint nekem.

Ő kárörvendően tud röhögni, meg másokon röhög. A politikai humort kedveli, nekem ez inkább szánalmas...

Én azt szeretem ha valaki saját vicces szituációit meséli el, vagy vicces fejeket vág vagy ilyesmi. Ő nem tud nevetni az ilyesmin...

2018. júl. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
Arra nem gondoltál, hogy azok a nők esetleg csak a munkahelyükön ilyenek? Talán utálják az aktatologatást, robotszerűen végzik a robotszerű munkát. Az élet más területein talán egészen máshogy viselkednek.
2018. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

Azért azt tartsuk szem előtt, hogy a munkahelyi viselkedés nem feltétlenül tükrözi azt, amilyen baráti társaságban, vagy amilyen a szerelmeddel vagy. Ismerek olyan nőt, aki a környezetével egy humoros, kedves, aranyos, imádnivaló hölgy, de ha közelebb kerülsz hozzá, kész hárpiaként tud viselkedni. Meg olyat is - aktuális kiszemeltem -, aki elsőre tipikusan amolyan búskomor, keserű nőnek tűnik, mások előtt mosolyogni még nem láttam, és finoman szólva sem egy szociális atombomba, de ha valaki egyszer közel kerül hozzá, egy igazán szerethető, humoros, vidám és kreatív embert ismerhet meg. Az, hogy ki mit mutat meg a külvilág számára magából, még nem mutatja meg, hogy egy társas kapcsolatban ő milyen. Persze, általában nagy különbségek nem szoktak lenni, de azért bőven vannak, akik erre rácáfolnak.

A másik dolog meg: a szerelem egy borzasztóan szubjektív, és irracionális érzés. Az ember nem logikus mérlegelés után esik szerelembe.

2018. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos, hogy nincs humoruk. Tipikus az hogy 30 körüli csajok még távolságtartóbbak a nem túl menő férfikollégákkal , idősebb nőknek jobban imponál az, ha csevegnek velük.
2018. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nemcsak velem ilyenek, hanem az összes női kollégájukkal is. A vállalati kiránduláson is végig komor arccal ültek egymás mellett, a közös játékban, közös éneklésben nem vettek részt, ruhaanyagokról és lakberendezési tárgyakról beszélgettek (ebből kb. a műveltségük szűk horizontja is kitűnt), s bárki viccesen szólt hozzájuk, értetlen arccal néztek rá. Még a nagyfőnök viccelődését is elhárították, mondta is a nagyfőnök a hátuk mögött, hogy két ilyen fapi%nát még az életben nem látott.
2018. júl. 30. 12:30
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

Még ebből se vonj le nagy következtetéseket. Két 30-as nőnek lehet hogy semmi kedve sincs az ilyen csapatépítős programokhoz. Ha munkaidőben van, akkor is emiatt összesűrűsödhetnek határidős feladatok (kénytelen lehet otthon szabadidejében pótolni a lemaradást), ha meg szabadidő terhére, akkor pláne (bár hivatalosan nem kötelező, tudják hogy a főnöknél rossz pont lenne a távolmaradás).


Az, hogy egymással eldiskurálnak ruhákról, lakberendezésekről egy tök biztonságos téma, sokkal jobb mint munkahelyről, politikáról, oktatásról, egészségügyről vagy bármi olyanról beszélni, amiben bármilyen vélemény jobban megosztó lehet, meg magánéletüket sem akarjál mások előtt megbeszélni (még ha egymással erről is beszélnek). Meg ha egymással beszélnek, akkor mást azzal finoman távol tartanak. Persze egy főnöknek is rosszul eshet, ha arra készül, hogy ő lesz a hétvége menő kiskakasa, és pont a legjobb tyúkok csodálatát nem látja...:)


40F

2018. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
A főnök egyáltalán nem akart kiskakas lenni (ötgyermekes, templomba járó apuka, igazi apukatesttel, apukaarccal), egyszerűen kedves és közvetlen akart lenni mindenkihez. De a két savanyú uborka nem érti az emberi szót, csak a hivatalos (hivatali) nyelvet. Szerintem ezek a nők az 50-es években érezték volna jól magukat, egy pártházban remekül dolgoztak volna mint titkárnők. A kötelező komorság ott nyerő lehetett. Még mosolyogni sem látta őket senki. A facebook-os esküvői képeiken is savanyú pofával állnak az újdonsült férjük mellett. Mi miatt lettek ilyenek? Nekik ez jó? Nem érzik, hogy nem szeretetreméltók? Nem jobb lenne (nekik is), ha barátságosak és közvetlenek lennének a többi emberrel? Miért jó fapi%nának lenni?
2018. júl. 30. 13:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!