Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen emberről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy 60 feletti férfivel és elkeserítően gyerekesnek találtam.

És ráadásul úgy adta elő magát,mint egy kiskirály akinek mindent szabad.

A beszélgetés régebben történt,de valamiért eszembe jutott,gondoltam kiírom magamból.


Szóval ő 60 év körüli,míg a felesége 50 körüli.

16 éves volt a csaj amikor megismerte,ő azt hiszem 10 évvel idősebb.Már több mint 30 éve vannak együtt.

Állítólag szerelmes a feleségébe még mindig.

Ő mondta,hogy a feleségével a szex még mindig nagyon jó és amikor vele van,akkor még mindig leírhatatlan érzés.

Ugye úgy tűnik,hogy tényleg még mindig szerelmes az illető.

DE........


Állítólag miután összejöttek csak 10 évig volt képes teljesen hűséges maradni.

Utána voltak alkalmi kapcsolatai,még avval is eldicsekedett,hogy mindig más városokba járt kef...ni csak hogy még véletlenül se jöjjön rá az asszony.Akárhogy számolom,több mint 20 éve folyamatosan csalja,bár állítása szerint már egy ideje nem csalta meg.

Azt felelte,hogy simán megbocsátana neki,sőt ő is elnézné az asszonynak a félrelépést,ha az asszony félrelépett volna.

Csak azt nem értem,hogy miért nem meri akkor elmondani az asszonyának otthon?

Azt állítja nem fél,akkor mi tartja vissza?

Azt mondta,nem akarná bántani őt.

De nem azt mondta,hogy az asszony simán megbocsátana neki?

Azért írom ki magamból ezt,mert annyira nagyképűen mondta ezt el nekem,hogy az tényleg felháborító.

Mintha büszke lenne rá.

Mondtam neki,hogy már megbántotta az asszonyát,már megalázta őt és elárulta,de olyan,mintha a férfi egy álomvilágban élne.

Nem,nekem nincs igazam,ő nem árulta el a feleségét sosem.Mintha én lennék a bolond.

ÉS dicsekedett,hogy 19 éves leszbikus lánnyal is sokszor együtt volt.

Hát nem tudom.Ez több sebből is vérzik.

Egy leszbikus nem feküdne le férfivel.Csak egy biszexuális.

Max.akkor,ha ki akarná próbálni.

De én nem hiszem,hogy egy leszbikus egy férfira vágyna.

Állítólag egyetlen nőt sem hülyített sosem.

Mindegyiknek elmondta,hogy ő a feleségét szereti,sosem fogja őt elhagyni.

Ilyenkor merül fel bennem a kérdés.

Ha valakinek ilyen a szeretet,akkor milyen a gyűlölet.

Ha valakinek ilyen a szerelme,akkor inkább gyűlölje,nemde?

Aztán jött a hülyeségével,hogy egy 39 éves nőt néninek hívott.

Meg akartam kérdezni.


Ha egy 39 éves neked öreg,meg néni,akkor te mi vagy 60 évesen?

Mondtam volna,hahó,ember, az a nő annyira öreg kb.hogy a kislányod lehetne.

Vagy 60 évesen már unokádkorabelire vágysz?

Undorító volt ez a ember.

Mégcsak belegondolni is rossz,hogy mit érezne a felesége ha megtudná,hogy immáron több mint 20 éve folyamatosan lopják el az életét.Merthogy ezzel lopja a felesége életéveit.

Minden egyes hazugságban eltöltött nap,egy nappal kevesebb az életedből,amit avval is eltölthetnél,hogy feldolgozd a házasságod és keress egy új partnert.


A feleségének ha megmondja,hogy mit művelt vele már huszon éve,akkor a csaj már 26 évesen elkezdhetett volna új életet kezdeni valakivel,aki tényleg megbecsüli.

De nem,muszáj volt teljesen megfosztani a fiatalságától.

Miért vannak ilyen önző,egoista emberek?


Kérdeztem tőle,hogy mit szólnál,ha elmondanám az asszonynak.Erre ő:

hogy nekem egyrészről semmi bizonyítékom,másrészről úgysem hinne nekem több mint 30 év házasság után.

Hogy nem hinne egy komplett idegennek.

Gondoltam magamban,lehet hogy nem hinne.

De minden normálisan funkcionáló embernél el lehetne ültetni a gondolat csíráját.

És akár 30 évig vannak együtt akár 50,minden ember elkezdene gondolkodni.

Annyira lekezelően beszélt velem,mert fiatal vagyok.

Csakhogy amit gondolok tényleg igaz.

Ha valamiről tudomást szerzel sosem tudod már többé elfelejteni.

Ha ezek után is megbocsátana neki az asszony,akkor meg teljesen az ő hibája lenne.


2018. júl. 30. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmit. Én azt nem értem, te mit erölködsz ennyire? mert hogy neked itt lapot nem fognak osztani sosem, az tuti.

Legyen már tartásod, ha eddig nem is volt, de kapard már össze magad, mert rossz látni amit itt a Gyíkon művelsz és kamuzol.

2018. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak nem te vagy az?

Csodálom,hogy a gépet tudod kezelni.


Amúgy nem kamu amit írtam,írtam ki kérdést máskor is,és n em kitaláció.


Ezt nem is értem.Ha egy téma valakinek fáj,az már rögtön kamu?


Nekem ott osztottak lapot,ahol neked észt.


Amúgy meg,nem vagyok strucc és nem fogom a homokba dugni a fejem ha látok egy ilyen esetet.


Én nem szólok majd a feleségednek.

De csak úgy mondom.

Ha velem velem bárki ezt meg merné tenni,egyből elhagynám.

És annak az illetőnek aki elmondta egy életre hálás lennék.


Amúgy meg vegyél vissza kedves első.

Emlékszel,amikor küldtél egy linket a youtubra.Amire te töltöttél fel videót.

Az alapján elég sok mindent ki lehet deríteni.

2018. júl. 30. 13:07
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy vicces,hogy itt egyesek szerint az,akinek nem tetszik az ilyen gyalázatos viselkedés,annak nincs tartása,de a megcsaló,gerinctelen embereket a magas égig emelitek.


Akkor szerinted kinek az erkölcseivel vagy tartásával vannak itt gondok.


A gondom az,amúgy,a legmélyebb gondom,hogy nem merek és valószínűleg nem is fogok soha párkapcsolatban lenni,mert sajnos nagyon sok olyan ember van mint te.

És ez azért fáj nekem különösen,mert tudom,mennyire tudok szeretni.

És ezt a szeretetet sosem fogom tudni másoknak átadni.


Ez az én hibám,de ez egy olyan hiba,amit mások programoztak belém.

2018. júl. 30. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossz látni az ostoba vergődésedet. Talán egy pszichiátert kéne keresned, mert ennek nálad jó vége nem lesz, az tuti.
2018. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy Te ezen miért fontoskodsz? A "beszélgettem egy emberrel" kezdés nekem egy számodra idegent sugall. Akkor meg nem mindegy neked? Azonkívül pedig messziről jött ember azt mond amit akar, ugye? Vagy igaz vagy nem, estleg részben -és kifényezve. Idegen emberek magánéletével bele nem látsz, minek foglalkozni vele?

Én azt gondolom róla, hogy ő vagy hazudott, vagy ő egy ilyen ember. De az sem igazán kavar érzelmeket bennem.

Majd ha tök idegen emberek a Te életedet fogják elemezni és az észt osztani, hogy szerintük Te milyen ember vagy akkor az rád fog tartozni. Ez szerintem nem. M

2018. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ez tényleg igaz, akkor is hagyd a fenébe... Meg kell tanulni azt, hogy hogyan "pattanjanak" le az emberről az ilyen senkiktől származó benyomások, tapasztalatok, érzések......
2018. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!