Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatot tervező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot tervező férfiakat kérdeznék leginkább?!

Figyelt kérdés

Patthelyzet áll fenn.


Megismertem egy szimpi férfit, jól alakulnak a dolgok. Nem az én világom a szexkapcsolat, nem tudok érzelmek nélkül szexelni, nade a komoly kapcsolat sem. Ez itt a probléma. Nekem elèg heti egy-két tali, (olykor akár kevesebb is) nem akarok az év minden egyes napján irkálni neki, csak többségében.

Röviden nem igényelném a társaságát annyira, mint egy komoly kapcsolatban. Ennek ellenére szeretetem valódi lenne, ezért nem tolerálnám ha máshoz is eljárna. De félek, a "lazaságom" miatt olyan lenne mintha nem érdekelne igazán.


Mit reagálnátok?



2018. júl. 30. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Vótmá’
2018. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok. Nem akarok bújni, együtt lógni folyamatosan. Jó néha és kész.

Viszont heti egy-két tali nagyon kevés. Sokkal nagyobb a szexuális igényem.

2018. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
talán így ezt közölni kéne vele ne történjen félreértés.
2018. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most nem az, hogy közöljem vele, hanem titeket kérdezlek, ha hosszútávra terveztek, hagynátok az ilyen nőt? Márcsak kevés szex miatt is..:/
2018. júl. 30. 19:11
 5/18 anonim válasza:
A heti 2 még hatareset nalam. Nem mennék félre.
2018. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a szex alap főleg a kapcsolat elején. mi számít most nálad ritka alkalomnak? heti 3?
2018. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Általában heti 1-2, de megeshet heti 1 is.
2018. júl. 30. 19:15
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Heti 2 szexel nekem nem komoly kapcsolat. Főleg az elején. Mert mondjuk 10+ éves házasságban okés lehet az a szám (bár abban nem vagyok jártas), de egy fiatal kapcsolatban, főleg fiatalon (23 vagyok) nem elég.

Nekem nem.

2018. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt velem közölné valaki, akkor abból azt venném, hogy nem engem szeret, hanem csak leakaszt a szögről amikor épp szüksége van rám, és így a kapcsolat igazából csak róla szólna. Nyilván muszájból tenne engedményeket, hogy ne legyen "annyira" egyoldalú, de nem tűnik ez őszintének, vagy igazi áldozatnak. Értem hogy neked lazábbak az igényeid, de itt inkább az "én" jelenik meg, nem pedig a "mi". Legalábbis első olvasásra...
2018. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Igen ettől tartok. Hiába érzem, hogy teljes szívből beleszerethetek, (tényleg nagyon szimpi) ezzel a hozzáállással nem tudok mit kezdeni.
2018. júl. 30. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!