Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik módszer lenne a legalka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik módszer lenne a legalkalmasabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves fiú vagyok. Kövér, de aktív sportoló (futás). Ott ahol szoktam futni, a múltkor volt lent 1 csaj és amikor ráköszöntem (mikor jött, és mikor ment) mosolyogva köszönt vissza. Nem vagyok behúzódó, szeretek ismerkedni, emberekkel beszélgetni. Arra gondoltam, hogy megkérdezem eljönne-e velem sétálni egyet. De nem tudom, hogy mikor legközelebb találkozunk a futópályán akkor megkérdezzem tőle szemtől szemben, vagy inkább vegyem fel msn-re picit dumálgassak vele majd úgy kérdezzem meg? Mit javasolnátok? Még nem volt barátnőm.


2010. jún. 19. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Lányként mondom, hogy inkább vedd fel elöszőr MSNre, no ronts ajtóstul a házba.

Bár minden lány másmilyen, de a legtöbben jobjban szeretik, ha elöszőr nem támadja le őket a fiú, hanem ismerkedés MSN, ahol sokkal kötetlenebb a hangulat..;)

2010. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az nem úgy veszi ki magát, hogy "nah személyesen gyáva akkor marad a net"?
2010. jún. 19. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem egy séta nem letámadás. ha meg nem akar elmenni veled akkor azt ugyis elmondja. szerintem nyugodtan hívd el. lehethogy a csaj nemis a te eseted. de ha mégis szerintem csak akkor vedd fel msnre.

17/L

2010. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És a séta jó? Vagy más kellene? Csak gondoltam séta alkalmával sokat lehet beszélgetni.
2010. jún. 19. 23:23
 5/7 anonim válasza:
szerintem jó ötlet a séta, főleg ilyen jóidőben:) ha gondolod, majd írd meg, hogy sikerült:)
2010. jún. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

22:58-asnak: milyen világot élünk, ugyanmár, hogy az MSN az udvarlás aktív része??? Ne legyél már nevetséges!


A séta az jó ötletnek tűnik nekem. De amúgy ha rendszeresen futsz, akkor miért vagy kövér?

2010. jún. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, hogy fogyjak. Saját véleményem az, hogy bár kövér vagyok de szerintem az arcom szép. Aztmondják, hogy a kövérek fogadják el magukat de én inkább fogyni szeretnék és ezért futok! Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!