Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ronthatom el, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ronthatom el, hogy amikor közelítek egy lány felé, mindig csak max barátság lesz belőle? 17F

Figyelt kérdés
Sajnos még nem volt barátnőm, de csókolózni sem sikerült még... Mindig visszautasítanak, vagy észre sem veszik hogy közelítek feléjük, pofára ejtenek úgy, hogy már az elején eldöntik hogy ezt akarják tenni. :( Hol ronthatom el, hogy a lányok csak barátkozni akarnak velem?
2010. jún. 19. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fiu lány barátságba nem hiszek előbb utóbb lesz vmi több:)

amugy meg lehet azér mert nem olyan témákat dobsz fel neki amiből venné a lapot vagy nemtom legyél rámenőssebb azt majd csak....

2010. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
légy férfias: bunkó, nyers, őszinte, magadat adva.
2010. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj emailt,énis pont ilyen vagyok,sajna az összes csajnál befuccsolok :SSS
2010. jún. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert puhap.öcs lúzer "jófiú" vagy. A csajok hiába akarnak megbízható, kedves, törődő partnert elvileg, mégis azokkal fekszenek le, akik izgalmasak, kalandosak, el tudják csábítani őket. Persze ha a kapcsolat közben kiderül, h emellett megbízható, kedves és törődő is a pasi, akkor hosszútávú a dolog, ha nem, akkor hamar kiábrándul. Szóval a siker érdekében a hódítási szakaszban ne jófiúnak állítsd be magad.
2010. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A csajjal ne úgy beszélj mint egy haveroddal, ne semleges témákról.

Dicsérd a ruháját, utalj arra hogy bejön neked. Kicsit vedd viccesre a figurát.

Erre én hamar rájöttem, ha megismerek majd vmi csajt akkor kipróbálom ezt:D

2010. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tolj szexuális témákat
2010. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
héé fiuk, hozzám jöhettek, ha vigaszra vágytok...:DD 16/L
2010. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Már bocs kedves utolsó, de a szexuális témáktól az elején inkább csak elmenekülünk...

A kérdezőnek: Aranyos vagy. :) Azt tudom mondani, mint páran már előttem: az elején ne barátként mutatkozz be. Bókolj nekik stb, hogy felfogják, benned ne a "mindent megbeszélünk, és nagyon jó barátok vagyunk" pasit keressék... :D Nem tudom elképzelni, hogy nem veszik észre, hogy közeledsz? Mit csinálsz? :) De az is lehet, hogy csak rossz helyen keresgélsz...

2010. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

23:38 vagyok és 23:27-nek írtam...

Amúgy 16 vagyok.

2010. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem úgy értettem, hogy rögtön szexuális témát kell tolni, de ha egy idő után nem kezdjük el, akkor bizony csak egy nagyszerű BARÁTKÉNT, még rosszabb lelkitársként fog ránk tekinteni a hölgyemény. Azokkal meg nem dugtok, és nem ábrándoztok róluk.
2010. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!