Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyáltalán nem vagyok az este, ennyire nem? Vagy van valami titkos szerelme, akiről nem tudok? (Nem meleg, és tudom, hogy akar párkapcsolatot. )

Figyelt kérdés

A szerelmem észre sem vesz. Legalábbis úgy nem, mint akitől akarna valamit, valami többet. Nem jövök be neki, nem tetszem neki. Egyáltalán nem kellek neki, meg se néz, semmi bók, flört, pedig nem vagyunk rosszban. Smink, belőtt haj, csinos ruha, semmi. Sportosab viselet, tornacipő, short, fehér póló, semmi... Nem tudom már, mit csináljak, hogy végre észrevegyen.

Júliusban egyszer balesetem volt, segített, ölben vitt oda a padhoz, mikor kiment a bokám. De semmit nem indított be benne ez sem.


2018. aug. 5. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
talán bemelegedett
2018. aug. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Adj neki egy egyértelmű jelet. Ha arra sem reagál semmi olyat... Tudod a valaszt.
2018. aug. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
B@sszus, hány éves vagy?? Ezt nem lehet erőltetni, vehetsz magadra bármit. Vagy bejössz neki vagy nem. Ezek szerint te neki nem. Mit nem értesz ezen?
2018. aug. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Mikor feladtam, és elmondtam neki, hogy randizok, alakul valami, akkor vágott olyan fejét, mint aki akkor tudta meg nincsenek csillámpónik....

Addig a percig azt hittem, hogy az se hatná meg, ha nyomnék egy toplesst neki. Vannak ilyen pasik.

2018. aug. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utloso, itt tok egyertelu, hogy ezt a hapsit nem erdekli a kerdezo. Ha o meg ennyit sem tud megtenni, hogy elmondja, hatha elob tisztazodik, igy jart.
2018. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó: ugyan ezt éltem meg én is.


És az a "pofon" kellett a pasinak, hogy már mással ismerkedek. Mert letettem róla, ha semmi se hatja meg, akkor mire várják. Írtam azt jelezte felém, hogy tőle akár meztelen is lehetek, az se hatja meg, meg az se ha nőies ha kvás ha laza. Emberileg elviseli a társaságom, de nem vagyok Nő. Esetemben is egyértelmű volt számomra, hogy ez csak ábránd részemről. Ja, hogy ő nem így gondolta, és csak várt a csodára, pedig randira is hívtam...

2018. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ennyit arról a hülyeségről, hogy a nő választ mindig! :D Igenis van, kedves kérdező, hogy ha meggebedsz sem érdekled az illetőt, mint nő. Könnyen lehet, hogy van párja, csak te nem tudod, mert nem köti az orrodra a magánéletét. (miért is tenné?)

Amúgy meg nem a ruhádtól meg a sminkedtől függ. Sőt, utóbbi sokunkat taszít is.

De az is lehet, hogy az a fajta, aki nem hagyja magát ilyen trükköknek és azt várja, hogy ha már akarsz valamit, mondd el neki. Ugyanis... ha átgondolod, van benne logika.

Attól, hogy te kiöltözöl, még nem fogja tudni, hogy ez épp neki szól. Lehet fogalma sincs róla, hogy bármit akarnál tőle. Így meg elég nehéz.

Miért kell arra várni, hogy felszedjenek? Aztán itt picsogsz, hogy nem szed fel!


Ha akarsz valamit, TEGYÉL érte!


Mert jelenleg full passzív vagy, úgy tűnik.


Amúgy így hogy lehet a szerelmed, ha nem is álltok közel?

2018. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!