Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruálási görcsökön tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruálási görcsökön tényleg segít az ujjazás?

Figyelt kérdés
Lányok, amikor megjön nektek, tényleg masztizni szoktatok, hogy elmúljanak a görcsök? és orgazmusig mentek?
2010. jún. 20. 02:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fúúúúúúúúúújjjjjjjjj, dehogy lefekszem vagy beveszek egy fájdalomcsillapítót....wááááá
2010. jún. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Én nem ujjaztam viszont szex az volt és tényleg enyhítette a barátnőm görcseit. És igen orgazmusig mentünk :)
2010. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

ILyenkor legjobb egy negyed órás simogatásal kezdeni: a hasát, takaró alatt. Persze nem magának...

Ettől elég jól kioldódnak a görcsök, és utána már (óvatosan, de) akármi is jöhet.

2010. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
elvileg az orgazmustól oldódnak a görcsök. viszont kevés olyan lányt találsz, aki kívánja a szexet ezalatt az idő alatt. persze van olyan is, akinek épp ekkor jön meg az étvágya.
2010. jún. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
37%
mikor nem lehet akkor akarják a legjobban. De én azt vallom hogy véres orrban nem túrkálunk ......
2010. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
sztem nem olyan jó ötlet..nem higiénikus. És ilyenkor sokkal nagyobb rá az esély, hogy elkapj valamit..Pl. ha az ujjad nem elég tiszta,stb..és egy kicsit undi is..inkább köss a derekadra meleg pulcsit vagy sálat ilyenkor. az jót tesz. Ja és sok folyadékot igyál!
2010. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
miért nem próbálod ki? áááá
2010. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, a szopás pedig karcsúsít.
2010. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Annnyira hülyék vagytok hogy az már fáj!!! Menstruáció alatt nem lehet szxelni, mert olyan fertőzéseket kaptok hogy csak na! Istenem ennyit sem tudtok? hát akkor tényleg szekszeljetek, ujjazátok magatokat stb... remélem elkaptok valamit, meg is érdemelnétek! ostobák!
2010. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem bejött. Tiszta kézzel, akkor nem kapsz fertőzést.


Az orgazmus során az a rész először összehúzódik, ezért közben érzékenyeb, de utánna ha ellazul akkor sokkal jobb.


Próbáld ki... XD

2010. jún. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!