Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit jelent nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit jelent nálatok amikor azt mondjátok valakire, hogy nem rosz pasi? 1,2,3,4,5?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy a pasik nem igazán szoktak ilyesmit mondani egy nőre.
2010. jún. 20. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

nálam.tizes skálán hatos felett van,de azért nem kilences vagy tizes.

a pasik azért nem mondják ezt egy nőre,mert náluk két féle nő van.akit dugnának és akit nem.

2010. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ott a pont:D:D:D
2010. jún. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
de szoktak mondani,csak nem lányok előtt. 16/f,sőt még mást is mondanak a hátuk mögött.
2010. jún. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Általában azt jelenti, hogy túl kevés ahhoz, hogy bármi komolyat akarjanak tőle, de nem teljesen reménytelen. Tehát ha kicsit összekapná magát, lenne esélye az adott nőnél - ami egyébként sosem lesz, mert a nő beskatulyázta a "nem rossz pasi" kategóriába, tehát innentől akár a feje tetején is állhat, akkor sem kapja meg a nőt.
2010. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Funktasztikus ***** válasza:
ugy szoktuk mondani van aki jócsaj aki nem és akit igaz a feje csunya de jó a teste azt meghúznánk...
2010. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálam azt, hogy külsőre tetszik, de belsőleg még nem ismerem, de nem akarok tőle semmit, ami idővel változhat.. volt már így. :)

Barátok lettünk, beleszerettem, de nem akart többet, igy jártam. :)

2010. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát, megkérdeztem egy barátomat (férfi). Neki a nem rosz csaj 5-ös skálán 3-as (elmegy). Én nagyon ritkán mondok ilyet. Akkor viszont azt mosolyogva teszem, és és nálam vonzó nőt jelent.

Köszi a válszokat.

2010. jún. 20. 15:08
 8/13 anonim ***** válasza:

én akkor mondom ha látok egy srácot de még nem ismerem

és bejön külsőre:)

2010. júl. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én azt akkor mondom ha barátnőm vagy valaki megkérdezi egy pasiról, mi a véleményem, és tudom hogy neki bejön,és amúgy tényleg nem ronda, csak nem az esetem, akkor azt mondom hogy nem rossz pasi.

de azt gondolom, nekem nem tetszik.

Aki tetszik arra azt mondom hogy jó pasi

2010. júl. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz pasi: helyes,de nem járnék vele.
2010. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!