Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha ennyire izgatják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ennyire izgatják a fantáziám a fiatalabb srácok? :D

Figyelt kérdés
Volt már régebben is fiatalabb pasim(2év max).De mostanában nagyon megnézem a normálisabban öltözködő helyesebb 15-16-17éves srácokat,és hát van aki annyira piszkálja a fantáziám hogy elgondolkodom rajta milyen jó lenne vele és az még jobban ha ismerem a srácot és tudom hogy még szűz:D Meg pl van most ez az új kis "sztár" a Justin Bieber ,hát mit ne mondjak szívesen elvenném a szüzességét :D Ez már beteges?!Mintha kicsit pedofil lennék nem?!Amúgy én 19 éves vagyok:D és lány!!!:D
2010. jún. 20. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a néhány év szerintem nem oszt, nem szoroz, de 10, vagy több korkülönbségnél elgondolkodnék.
2010. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Funktasztikus ***** válasza:

XD engem nem bántana ha megnéznél igaz 1 évvel fiastalabb vagyok a 15nél....

azaz 14:D nekem meg az idösebb nökXDXD

14F

2010. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
65%

Szokjatok már le erről a nyomorék XD-ről..

A kérdezőnek: nincs ezzel semmi gond, a fiúk nagy része is inkább az érettebb nőkért van oda! 17/F

2010. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi:) akkor meg nyugodtam:D azt hiszem a következő pasim fiatalabb lesz nálam egy két évvel és szűz(bár utána már nem sokáig):D
2010. jún. 20. 11:40
 5/9 A kérdező kommentje:
2.válaszoló meg nézni meg nézlek:D küldj egy képet priviben :D
2010. jún. 20. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
ohh Justin....Bieber.....♥♥♥♥♥♥♥♥ annyira éjdesss bárcsak járhatnék vele....14 vok...15 leszek idén decemberben...ugye nem baj ha közel 15 évesen szeretem Justint? mert állitolag 14 éves korig szeretik a lányok...am nem beteges....nyugi.....:)
2010. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Funktasztikus ***** válasza:
ok küldök de aKkor engedélyezd:) a privit
2010. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
emeld ki a kérdést akk többen fognak válaszolni!!!!!!!! :) utolsóóó
2010. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
uccsó előtti bocsiii!!!!!!!! :)
2010. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!