Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác nagyon nyomul rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác nagyon nyomul rám, elegem van belőle! Hogyan rázzam le kíméletesen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit pár hónapja megismertem. Egyik közös havertól tudom, hogyy szerelmes belém (nem bejövök neki, hanem szerelmes)

Mióta ismerem, azóta neki is csak az az egy busz megy be a városba, amelyik nekem, ráadásul ugyanabból a buszmegállóból. Eddig amúgy egyszer sem láttam a buszon.

Nem tudtam mit tenni, nem tilthattam meg neki, hogy ne menjen azzal a busszal. És ugye dumálnom is kellett vele, mert rámköszönt. Ezért jópofiztam neki, de nagyon ki voltam tőle, alig vártam, hogy békénhagyjon.

Most végre nyár van, nem kell reggelente taliznom vele a buszmegállóban, hiszen nincsen suli.

De msot is minden nap zaklat szinte. Hívogat ide-oda, smseket írogat. Már azt hazudom nkei, hogy buliban vagyok, de akkor sem hagy békén. Már nagyon elegem van belőle. LEGutobb nagyon beszóltam neki, SMSben leüvöltöttem a fejét, de erre még ő kért bocsánatot..-.-

És mert jópofiztam neki, hiszen nem tudtam márt tenni, lehet, hogy az hiszi, hogy esélye van nálam, vagy bírom. DE NEM ÍGY VAN!! Leeshetne neki, mert sohasem sumáltam vele túlságosan, csak hát ottvolt és nemakartam, hogy berágjon rám, mert minden reggel taliztunk.

De már 1 hónapja az van, hogy elegem van belőle. Ha meghallom a nevét kiráz a hideg. Dühös leszek ha smst ír, vagy látom, hogy ő hív. Rosszul vagyok tőle! Azt akarom, hogy békén hagyjon örökre, mintha nem is létezett volna. LEszívesebben levágnék neki egy pofont, csak mert megisemrt engem. Egyszerűen utálom...CSak azért mert van.

Tudom nem szép dolog, de utálatot érzek iránta, mert már nagyon nyomul!

Mit csináljak? Hogyan rázzam le kíméletesen?

14/L


2010. jún. 20. 12:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
mond meg neki SZEMÉLYESEN, hogy hagyjon békén, nincs nálad semmi esélye,és nagyon zavar téged,hogy sms-ekkel és hivogatásokkal bombáz! tudom, hogy nem szeretnél vele találkozni, de muszáj lesz, h utána ne piszkáljon... de az ilyeneket nehéz lerázni sajnos
2010. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
De édes... Hány éves a fickó?
2010. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

hát lehet h észrevenné magát mondjuk ha mindig kinyomnád ha ő hívna meg sose válaszolnál az sms-eire

mondjuk ahogy leírtad nem biztos :/

a közös ismerősötöknek hintsd el h utálod a pasit és az meg gondolom h úgyis továbbmondja neki

2010. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ő is 14.

Hát ezzel a közös ismerőssel ő nem találkozik gyakran. Mert a közös ismerős az én osztálytársnőm és régen volt ennek a srácnak az osztálytársa.

NEM AKAROK VELE TALÁLKOZNI!!!:'(:'(:'(

Nem tudnám a szemébe mondani, mert én ilyen kis kedves vagyok és képtelen vagyok őt visszautasítni, főleg mert már néha olyan erőszakos is...

Szóval pl. mondtam neki h most nem tudok kimenni(igaz semmi dolgom nemvolt, de nemakartam) erre közölte velem h "jó akkor kijössz!" újra mondtam neki, hogy nem akarok, erre tovább erőltette. Esküszöm akkor fogtam és bezártam a bejárati ajtónkat, mert féltem, hogy bejön.

Esetleg ezek a kis jelzések jóknak tünnek..;)

2010. jún. 20. 12:17
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Ha én így nyomulnék, és lekevernél nekem egy pofont, garantáltan lesmárolnálak, elvégre "szenvedélyes fizikai kontaktus" történt köztünk. ;))
2010. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Szeretné is. MEGpróbálna csak hozzámérni, azonnal visszakézből pofon és még rá is küldeném bátyáméket...

Amugy nem vagyok ilyen...heves, undok, stb. CSak ez a srác hozza ki belőlem, mert annyira utálom!!

2010. jún. 20. 12:20
 7/24 anonim ***** válasza:
4%
Akkor én megverném bátyádékat, és utána mennék fel a szobádba, csuknám be az ajtót, és tepernélek le.
2010. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Hát de nem tennéd, mert nemismersz, nemtudod kivagyok, stb..^^"

INkább abban segíts, hogy hogyan rázzam le!

2010. jún. 20. 12:24
 9/24 anonim ***** válasza:
4%
De nem szeretnék segíteni, mert én is ilyen nyomulós vagyok.
2010. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jah, teis kis pö-cs vagy..? :D
2010. jún. 20. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!