Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nálam több mint 20 évvel idősebb férfiba! Az elmúlt 2-3 hétbe kezdtem úgy érezni, mint még senki iránt! Árulkodó jelek vannak, hogy ő is ugyanígy érez, de látom, hogy tart attól mit szólnának a körülöttünk lévő emberek?! 17L

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Hogyan sugalljam felé hogy nagyon szeretem?
2018. aug. 9. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne sugalld felé. Hidd el, csak te fogsz koppanni. Tudom, nehéz beismerni, de te még gyerek vagy. Ne találkozz vele, kerüld a közelségét, na meg néhány év múlva úgyis öreg és csúnya lesz és úgyis kiszeretsz belőle.
2018. aug. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző válaszoló írja, gyerek vagy még. Aki 37 évesen egy 17 éves lánynak küld "árulkodó jeleket", az vagy kihasználni akar (szex fiatal csajjal), vagy olyan lanyt keres, aki naiv és tapasztalatlan, ezért felnéz rá és könnyen manipulálható. Szerintem felejtsd el.
2018. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hobalazs888 válasza:
0%
Ismerek ilyen korkülönbsègű kapcsolatokat és azok jól működnek. Szerintem halgass a szívedre amúgy is jobb ha megèled minthogy egy èleten átt azon töprengj hogy mi lett volna.
2018. aug. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben az életszakaszban rengeteg a 10 év. Borzasztó nagy a generációs szakadék. Nem lebeszélni akarlak, de szerintem sok értelme nincs.
2018. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, még megköszönöd magadnak. 17 évesen azért már lehetne annyi eszed, hogy tudd, azt csak te képzeled be, hogy ő beléd szerelmes. Max megdugna. Talán van annyi önkontrollja, hogy nem teszi meg.
2018. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!