Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal férfiak! El tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfiak! El tudtok képzelni hosszútávú párkapcsolatot demiszexuális nővel?

Figyelt kérdés

Feltéve persze, hogy egyéb külső és belső tulajdonságai alapján ideális partner számotokra.


Úgy értelmezem a demiszexualitást, ahogy ez a cikk leírja:

www.bien.hu/szerelem-es-csalad/szerelem/arulkodo-jelek-hogy-te-is-demiszexualis-vagy-ezekkel-az-elonyokkel-es-hatranyokkal-szamolhatsz/127710


2018. aug. 10. 07:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Ajjaj, ez is valami új dolog és Amerikából jött, igaz? Ezt oktatják a Soros-féle gender-tanszékeken?
2018. aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
#1 nehéz eldönteni, hogy profi trollkodás vagy sík retardáltság
2018. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
A leírtak alapvetően rám is jellemzőek, bár én tuszkolnám bele magam ilyen keretek közé. Szerintem te se tedd.
2018. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

#3

Ezzel azt akartam mondani, hogy szerintem nem létezik demiszexualitás és a demiszexuálisok csoportja, csak olyan emberek, akik érzelmileg máshogy működnek. Ennyi. Nem kell mindenkire és mindenre címkéket aggatni. Nem kell mindenkit kategorizálni. Épp elég az a 80 fajta szexualitás és nem, amit eddig kitaláltak a nagyokosok.

2018. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

Én olyannal nem jönnék össze, vagy ha kiderül a másikról, hogy minden kép, mindenkit, be akar skatulyázni. Ez ide, az oda tartozik.

Nekem pontosan elég, ha jól kijövünk egymással és szeretjük egymást.

2018. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%

Mikor fogtok már leállni azzal hogy minden egyes apró személyiségjegyre vagy preferenciára cimkéket ragasztgattok?

És mi az istenért ódzkodna bárki is attól, hogy egy olyan nővel kezdjen, akinek érzelmek kellenek a szexhez?

2018. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem így van, kedves 2-es, nem a válaszom a retardáltság, hanem a 14 vagy 23 (Isten tudja mennyi, ez folyton bővül) társadalmi nem, meg az ami Svédországban folyik...
2018. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%

Ez a "demiszexualitás" egy óriási nagy baromság.


Még az egyéjszakás kapcsolathoz is kell valamennyi érzelem, hiszen ha a nők nem bíznak meg valakiben, annak nem teszik szét a lábukat.


Ebből fakadóan nem kizárt, hogy egy "demiszexuális" nőt éppen a haverja kefélget, aki iránt érez valamit. Ne akarjanak már a nők annyira erkölcsösek lenni, nem áll jól


:D


Másrészt kíváncsi lennék, hogy egy demiszexuális nő mit tenne, ha mondjuk kitennének elé 4 böróndben három milliárd forintot, azzal a feltétellel, hogy az övé lehet, egy 10 perces szexért cserébe. :D


A nő mindig nő marad


:-)

2018. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha a "feltéve dolgok" teljesülnének, akkor simán...
2018. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Én egy nyitott, liberális ember vagyok, és teljes mértékben megértem és elfogadom, hogy a biológiai nem sokszor nincs összhangban a pszichés nemmel. Erre már biológiai bizonyítékok is léteznek, már fel lehet annyira deríteni az agyhullámokat, hogy megkülönböztessük egymástól a férfi és női agyat. És bizony a transzneműeknél általában nem a biológiai nemnek megfelelően van "drótozva" az agy. Semmi baj nincs ezzel, ritka, de létező jelenség.

A nemi preferenciákkal sincs a világon semmi bajom. Igen, van, aki az ellenkező nemet kedveli, van, aki a vele azonosat, és van, akit ugyanúgy izgat, ha egy nőt farkalhat meg, és az is, ha ő lovagolhat egy vaskos pélón. Abszolút nincs ezzel baj. Sőt, a világ nem fekete-fehér, azzal sincs semmi baj, hogy az igények elég széles skálán mozognak. A világ nem bináris, még ha szeretnénk is annak tudni.


De az, hogy minden egyes apró szokásra külön matricát ragasszunk, ha nullára pontoztok, ez akkor is baromság. Elolvastam a cikket, és gyakorlatilag semmi különbséget nem ír le a normál heteroszexualitáshoz képest. Annyi, hogy van, akinek fontosabb az érzelmi kötődés, van, akinek kevésbé. De ez mi a fenéért lenne szexualitásbeli különbség?

Ilyen meggondolással akár kitalálhatnánk külön szexualitást annak, aki meg tudja csalni a barátnőjét. Mondjuk multi-heteroszexualitás. Sőt! Legyen akkor már a hiper-multi-heteroszexualitás az, amikor két nővel is képes megcsalni. Persze külön időben. Mert ha egyszerre fekszik össze két nővel, az már duál-heteroszexuális, ha pedig kettőnél többel, az multi-heteroszexuális. És akkor ennek a homo változatairól még nem is beszéltünk!

De akkor már nevezzük el külön azt is, amikor valaki képes 10 perc ismerettség után alkalmi kalandra. Legyen mondjuk hyperfast-heteroszexualitás. De várjunk, akkor már ki kéne találni valamit arra is, aki azonnal nem, de egy átdumált este után már mégis vevő a kalandra.

Fú halljátok, így tényleg össze fog jönni száznál is több különböző szexualitás!


Komolyra fordítva a szót: olyan van, hogy aszexuális. Olyan van, hogy biszexuális. Sőt, még azt mondom, hogy a pánszexualitást is némileg külön lehet választani a biszexualitástól. De most az alapján egy külön fogalmat alkotni, hogy valakinek kulcsfontosságúak az érzelmek? (És akkor már a skálának miért csak ezen szélét látták el külön névvel?) Na, ez marhaság. Miért nem lehet annyival lerendezni, hogy heteró, csak épp az érzelmesebb fajtából?


Amúgy a kérdésre is válaszolva: miért ne tudnám elképzelni? Szerintem az ideális partner pont ilyen.

2018. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!