Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Miért van az, hogy azt gondoljátok, ti nyugodtan beszélhettek csúnyán, de egy lány/nő ne káromkodjon?

Figyelt kérdés

2018. aug. 12. 18:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
9%
Mert mi férfiak vagyunk, ők meg csak idióta nők.
2018. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
Iszonyat mocskos szájú nőként kérdezem, hogy úgy egyébként milyen férfi gondolja ezt? Én a jelenséggel még nem találkoztam. Vagy csak nem mertek beszólni?
2018. aug. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem mertek válaszolni?
2018. aug. 12. 19:02
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Csak azért mert nem beszélek csúnyán, és igyekszem magam visszafogni.
2018. aug. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Én speciel nem beszélek csúnyán egyáltalán. S te miért akarsz ennyire?
2018. aug. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

En amblokk nem birom ha valami karomkodik tok feleslegesen! Nem elegans! Ha egy ferfi karomkodik az a proli munkas reteget juttatja eszembe, ha meg no... hagyjuk is :D


(Egy nő)

2018. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
#6: ki mondta, hogy én akarok ennyire? általánosságban kérdeztem! amúgy meg mértéket nem írtam!
2018. aug. 12. 19:12
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

A kommunikáció lényege az információáramlás. Ha valaki hatékonyabban tudja kifejezni a gondolatát káromkodva, CSAK akkor van létjogosultsága, ergo nem nemtől (férfi/nő) függ, hogy elviselem-e, hanem szituációtól.


Aki csak azért lenéz, mert káromkodsz nőként, jobban is jársz, ha kikerül, mert egy butával kevesebbel kell harcolnod! :)


27F

2018. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én akkor káromkodok, ha zavar valami vagy ideges vagyok. Viszont sajnos nagyon könnyen leszek ideges :///
2018. aug. 12. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!