Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy mezei nyomi (=átlagos)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mezei nyomi (=átlagos) fiú is elérheti, hogy külsőleg vonzódjanak hozzá a szép, sportos, feszes nők?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telik ésit kell tenni ehhez?
2018. aug. 14. 22:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Egy kövér ,sminkeletlen nő elérheti hogy vonzódjanak hozzá az izmos,magas,latinos pasik?:)
2018. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Ha nyugodt, kiegyensúlyozott életet szeretnél, tartsd távol magadtól a nőket. Csak a bajt hozzák a fejünkre. Mit gondolsz, én miért választottam az MGTOW életformát? Tudatosan, zavartság nélkül élni csak nő nélkül lehet.
2018. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
2# Próbálkozz pasiknál,nőfóbiás....
2018. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A kövér sminkeletlen az mióta átlagos? Az átlagos nő az tetszik a férfiaknak. Az átlagos férfi pedig csak egy mezei nyomi a nők szemében.
2018. aug. 14. 22:14
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
#3: köszönöm, hogy így aggódsz az életemért, de megindokolnád logikusan, attól még, hogy a nőktől nem akarok semmit, miért következtetsz arra, hogy a férfiaknál bármit is keresni akarnék? Önzetlen vagyok, meghagyom neked a férfisegget. Másrérszről pedig a véleményed kívül esik az érdeklődési körömön. További szép estét!
2018. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Amúgy meg kimegyek az utcára és magas, izmos, latinos férfit elvétve látni, sőt nem is látni, de szép arcú, sportos, feszes csajok csapatostul járnak mindenhol.
2018. aug. 14. 22:20
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Te is foglalkozol a külsőddel vagy csak elvárod egy nőtől, hogy szép, sportos, feszes legyen? :)
2018. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Fel akarok fejlődni a szintjükre, ez a kérdésem, hogy mi a teendő ennek érdekében.
2018. aug. 14. 22:26
 9/22 anonim ***** válasza:
16%
Ha átlagos vagy, keresd az átlagost, szépek köztük is vannak elég sokan, KÁR hogy azok is minden Mr.Fenejóképűmenőmacsóemberre hajtanak és azokkal is vannak, akár 20 évet is várnak rá.
2018. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mutassatok már képet egy átlagos lányról, lehet nekem rossz a besorolásom.
2018. aug. 14. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!