Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor a "cuki" jelző jót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a "cuki" jelző jót vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Mert hallottam már rengeteg olyan véleményt, hogy instant friendzone, de olyat is, hogy van, aki a párjának is ezt mondja. Illetve attól is függ, hogy mire mondja a lány, hogy cuki? Mit jelent, ha egy gesztusodra mondja, pl. segítesz neki valamiben?
2018. aug. 15. 03:59
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ez mindenkinél más és más.Vagy csak tetszel neki,szimpatikus vagy,ez aztán vagy megmarad barátságnak vagy valami több lesz,nem tudni.Én speciel nem bírnám ha a párom lecukizna... Komoly kapcsolatba nekem ezek a jelzők nem férnek bele.
2018. aug. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

Ha a hímtagodra mondja, akkor rosszat.

Ha az arcodra, akkor szódával elmegy.

Ha a viselkedésedre, akkor egy bíztató kapufa.

2018. aug. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nalam jot jelent! Olyankor nagyon bejon a pali, de ez az arcomra is ra van irva.
2018. aug. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom másnak hogy van de nálam a cuki azt jelenti hogy olyan tutujgatni való a srác és előbb lennék az anyja mint a barátnője. De csak ha az egész lényére mondom. Egy egy megnyilvánulás lehet úgy is cuki hogy pozitív jelzőként jelenik meg a szó.

Függ a helyzettől és a szövegkörnyezettől. De embere válogatja ki mire miért használja.

2018. aug. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Látszik, hogy eddig főleg pasik válaszoltak. Nőként mondom, hogy a cuki az egyik legpozitívabb szó, amit pasira lehet mondani. Nincs összefüggésben a férfiatlansággal, hanem azt jelenti, hogy a lelked is nagyon tetszik neki. Én a pasimnak remdszeresen mondom, de mivel nem nő, hanem igazi férfi, neki eszébe sem jut egy szó miatt hisztizni. Nem fogok nőként férfi szavakkal dobálózni csak azért, mert közületek páran csak az ütvefúró, meg a kardántengely szóra tudtok elélvezni, és bármi ami kicsit is nőiesebb a világban, már fóbiát okoz nektek. Ez általában azokra jellemző, akiknek gondjai vannak az ágyban, és ettől frusztráltak.
2018. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nálam azt jelenti,hogy nagyon bejön az illető. Most is van egy ilyen az életemben.
2018. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is mondom a pasimnak néha, hogy olyan cuki vagy. Pedig ő külsőre és belsőre is igazi férfi. Ebben a cuki szóban semmi negatív nincs részemről. Csak olyankor tényleg olyan aranyos ahogy bújik. :)
2018. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Nőismerőseim (és exeim) révén tudom, hogy minden ilyen jellegű jelző teljesen mást jelent:


- cuki

- édes

- édi

- aranyos

- helyes

- cukor

- tündéri


Ezek nem felcserélhetők, és mindegyik más-más helyzetben használandó - hogy pontosan miképp, azt nem tudták körbeírni, a legtöbb amit kiderítettem, hogy "érzi az ember lánya, melyik kell épp".


Szóval ne csüggedj, mert valójában AKÁRMIT jelenthet :D

2018. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt benézted #5, ugyanis nő vagyok (#2)


Én nem szoktam használni a cuki jelzőt olyan férfiakra, akik bejönnek nekem. Számomra cuki pl. egy kölyökkutya. Ha egy emberre mondom, akkor azt gondolom, hogy aranyos, kedves meg minden ilyen csillámpónis dolog, de nem nézek rá potenciális partnerként, mivel "kölyökkutyákkal" nem kefélek.

2018. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az 1-es vagyok, igen férfi és nem, soha se mondta nekem olyan nő vagy csaj hogy cuki vagy, aki komoly kapcsolatot akart volna.Aki meg ezt lepontozta, annak további sok boldogságot kívánok a felszínes és sekélyes kapcsolatához.
2018. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!