Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy előnytelen külsejű fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy előnytelen külsejű fiúnak meddig kell várnia, hogy legyen esélye a nőknél?

Figyelt kérdés
Tehát kisfiús az arca, eredendően vékony a testalkata, nem gazdag családból származik. Fel kell építenie egy jó egzisztenciát, az arcának férfiasodnia, valamint izmosítania magát és onnantól lehet esélyekről beszélni?
2018. aug. 15. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
semeddig se kell várnia.....hogy itt mennyi fiatal,vékony fiú van :D Elég minimálisan visszakeresni naponta 3-4 kérdés tuti.
2018. aug. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mivel ez a legelterjedtebb testalkat a fiatal fiúk között, így annyira nem meglepő.
2018. aug. 15. 09:04
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Gyurjal wazze, vagy ami meg jobb huzzal el es csinalj valami funkcionalis edzest, pl kettlebell vagy crossfit, taplalkozz normalisan, es kezdj el penzt keresni, fokuszalj magadra, esetleg olvass el par konyvet.
2018. aug. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A párom vékony és kisfiús arcú. 19 volt, amikor összejöttünk (én 22). Tehát eddig kellett várnia.
2018. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd megérsz mint a dinnye, ezen ne aggódjál, tovább leszel majd jó kinézetű férfi...😀
2018. aug. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Ameddig kell várnod amíg nem gondolod saját magadat előnytelennek.

Ha te lúzernek látod magad, akkor hogy várod hogy más ne úgy tekintsen rád?

2018. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem látnak a fejembe az emberek.
2018. aug. 15. 12:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ellenben a nonverbális kommunikációd minden egyes rezgése sugallni fogja :) szóval meg se kell szólalnod ahhoz el tudja valaki dönteni :D
2018. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem látnak a fejembe az emberek."


De, bizonyos értelemben véve igen. A rólad alkotott összbenyomásukhoz (tudom, döbbenetesen hangzik) hozzáadódik az a kép, amilyennek te látod magadat. Méghozzá döntő mértékben. Én sem hinném el, ha nem tapasztaltam volna meg saját magam.

2018. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!