Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a helyes magatartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a helyes magatartás egy ronda fiú számára?

Figyelt kérdés

A neki tetsző lányoknál próbálkozik, próbálja őket elhívni valahova, ismerkedni velük és ezáltal erősen fenn áll annak a veszélye, hogy beégeti magát, kellemetlen helyzetbe kerül, a nőket szintén kellemetlenül érinti a közeledése.

Vagy inkább maradjon csendben, húzza meg magát, ne próbálkozzon a nőknél, tűrje a magányt, ezzel megkímélve magát és másokat is a kellemetlenségektől?


2018. aug. 15. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha udvariasan próbálkozol, miért lenne kellemetlen a nőknek?

Sajnos próbálkozni kell, mert később meg az elszalasztott esetleges alkalmakon fogsz agyalni.

Ne gyűlöld magad ennyire...szomorú volt olvasni.

2018. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet kellemetlen, mert például meg is sajnálhat, hogy ennyire előnytelen a külsőm és nem képes vonzódni hozzám.
2018. aug. 15. 15:59
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Ismerek olyan embert, akinek csunya emberek jönnek be
2018. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok olyat ismerek, aki - bár annyira nem szép teremtés -, mégis olyan kisugárzása van, hogy mindenkit levesz a lábáról. Szerintem egy férfinál fontos a magabiztosság, a humor és a jó stílus. Ezek olyan dolgok, amivel tudja kompenzálni a külsejét.
2018. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mondhatni, hogy egy klasszikus genetikai hulladék vagyok (170 mély, sovány ektomorf alkat, 15 centis ultravékony pénisz, kisiskolás arcvonás stb.), természetesen szűz 25 évesen és azt kell, hogy mondjam nagyon jó döntésnek tartom az életemben, hogy eddig nem tettem ki magamat szívbemarkoló lekoptatásoknak, megaláztatásoknak. Sosem szólítottam le csajt, sosem közeledtem feléjük és azt az érzelmi kiszolgáltatottságot sem tettem lehetővé, hogy húsbavágóan kegyetlen őszinte véleményt formáljanak rólam. Állítom, hogy ezért maradt még bennem önbecsülés és némi önbizalom, mert nem adtam meg a csajoknak azt a lehetőséget, hogy a fenti tulajdonságok miatt nyíltan a szívembe tapossanak. Van bennem egyfajta kétség, aféle bizonytalan kíváncsiság, de amint végigmérem a lehetőségeimet és a többi átlag pasi paramétereivel vetem őket össze - főként a magasság és péniszméret tekintetében - akkor reálisan nézve konstatálhatom, hogy nekem nem osztottak lapot és felesleges önmagamat a reménytelenség sodrával szemben úsztatni. Azt hiszem ez jó döntés a részemről. Alapból labilis/szentimentális lelkületű vagyok és nem bírnám ki azt az érzelmi sokkot, hogy egy csaj letörpézzen vagy a szex során a képembe röhögjön. Nem tudom te érzelmileg mennyire vagy stabil és lelkiismeretes, de én messze a legjobb döntésének tartom, hogy kizártam a csajokat az életemből.
2018. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!