Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivan vele? Én nagyon nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan vele? Én nagyon nem értem? Na az van hogy több mint 3év után vége lett a kapcsolatunknak! Tegnap felhívott beszélgettünk, ma msnen, és tegnap irto aranyos volt.

Figyelt kérdés

na és én még mindig szeretem, és ma mikor beszéltünk nagyon megváltozott!A létező összes "bünömet" "hibámat" felhozta amit csak lehetett!

Írta hogy ne keressem mert 1 hete mikor hívott mondta hogy miért nem csörgetem meg ha gondolok rá, én aztán nem annyiszor amennyiszer gondoltam rá volt hogy 2-3 naponta azóta megcsöriztem!Ma viszont azt mondta ne keressem mivel ő mondta nekem és nem magamtól teszem!


2010. jún. 20. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Én meg nem értem a kérdésed tiszta kusza.
2010. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És melyik részét nem érted??
2010. jún. 20. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
2-0 én sem értem XD
2010. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, miért foglalkoztok egymással, ha szakítottatok? szar le és kezdj új életet, ne azon rágódj, h ő mit mikor hogy és miért gondol...
2010. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Együtt jártam a volt barátommal több mint 3évet, 2 hónapja szakítottunk és kb 1 hete tartjuk a kapcsolatot, én nagyon szeretem!

Tegnap felhívott nagyon normális volt!Ma viszont mikor msnen beszélgettünk elkezdte felhozni hogy milyen volt régen az összes hibámat sorolgatta!Meg mondta hogy hagyjam őt békén mert szerinte csak azért kezdtem el csörgetni mert ő mondta nekem hogy soha nem gondolok rá mert nem csörgetem!Remélem ez már érthetőbb!:)

2010. jún. 20. 21:00
 6/8 anonim válasza:

Jajj...gyenge felfogásúak!!!(bocs)

Ezen mit nem lehet érteni?


jajj...ezt hányszor hallottam én is: "ő mondta nekem és nem magamtól teszem!"

De szerintem ez már csak kifogás,jó,hogy nem hívogattad mikor szakítottatok, mert az olyan nagyon nyomulás lett volna...utána meg örülhetett volna neki:S De ő is pasiból van.

Szerintem hívd fel és mond el neki mit érzel, beszéld meg vele, ha tud normálisan komunikálni, ha nem akk próbáld meg elfelejteni( tudom év sok idő egy kepcsolatben).


Remélem segíthettem. És bocsi a kisebb regényért

2010. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bocsi az utolsó zárójelben lemaradt a: 3év
2010. jún. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát a pasik elég érdekesek :/ velem is hasonlo módon vislekedett a pasim.Szakított velem és 3 napra rá már találkozni akart hogy maradjunk azért jóba. Aztán tök bunkó volt velem.. nemértem őket. Döntsék már el mi kell nekik! De ha szeret akkor vissza fog menni hozzád ! :)
2010. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!