Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért várják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért várják el a férfiaktól, hogy érzéketlen taplók legyenek?

Figyelt kérdés

Mármint minden visszautasításon lépjenek túl azonnal, akárhogyan szólják le, alázzák meg, nevetik ki őket. A külsejüket ért megjegyzéseket is viseljék zokszó nélkül, ahogyan az életben őket ért kudarcokat, sikertelenségeket szintén. Mert aki picsog vagy másokat okol, az nem férfi.

Ahhoz képest olvasható volt már itt, hogy a nők 60-70%-a egy ismeretlen férfi megjegyzésétől is sírva fakadt volna meg hetekig az járt volna a fejében (hogy csúnyának nevezte őket).


2018. aug. 17. 09:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Egyszer valaki megosztott egy ilyen videót. Volt egy "csapda" egy helyen megvoltak kérve a hapsik, hogy rázzanak le minden csajt. 3 csajt meg meg kértek, hogy próbáljanak meg legalább egy csávót az ujjunk köré csavarni egy ingyen italért.... azt a sírás-rívást :D

32/f

2018. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Soha nem tettem senkire semmyen bunkó megjegyzést és ezen az oldalon kívül mégcsak nem is hallottam ilyesmit. Nem tudom elkéozelni, hogy felnőtt emberek között ilyen történik. Magamból kiindulva, semmi élvezet nincs abban, hogy azzal égessem magam, hogy egy számomra nem vonzó férfit megalázok/sírva fakasztok. Miért tenném?

Az pedig, ha valaki sikertelen az életben, nem gondolom, hogy a nők hibája lenne. Az életcéljaid, a karrieredet te alakítod.

2018. aug. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem itt valamit félreérthetsz. Szerintem nem a józanság és a természetesség része az, hogy valaki egy taplót akarjon magának.

Ha mégis kívülről ez látszik, ott valami mindig van a háttérben. Vagy maga a leány nem érti mit is akar, de azt kétlem, hogy őszintén élvezi bárki - ha taplók vele...

2018. aug. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Azok a nők akik ezt várjak el hulyek szerintem

Én nem örülnek neki ha a férfi akivel együtt vagyok erzeketlen lenne sőt engem ez nagyon zavarna. Mondjuk attól én nem tudnám elsirni magam ha egy férfi azt mondja ram hogy csúnya vagyok vagy nem vagyok az esete mert túl vékony vagyok kis melllel. Nem igazán érdekel hogy be jövök-e férfiaknak vagy nem

Égen rossz ha ezért én elsirnam magam és kosarat kapnék

Engem soha nem érdekelt az indok ha esteleg nem jöttem be annak aki nekem is

N24

2018. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Most képzeljetek el, hogy még soha nem tetszettetek senkinek. Nincs meg az az érzés, hogy x ember elutasított, de volt már olyan, akinek tetszettem, volt kapcsolat belőle stb. Hanem egyáltalán soha senkinek nem jöttetek be. Akkor nem idegesítene rettenetesen? És annyira nem is tudsz mit változtatni, elmehetsz edzeni, változtathatsz a táplálkozási szokásokon, de ettől se várhatsz csodát, mert alapból nem vagy sem elhízott, sem vékony. Esetleg a hajadon, ruhádon változtathatsz még, de ennyi, amibe bele tudsz kapaszkodni. A belsővel meg hiába foglalkozol, ha el se jutsz addig, hogy azt megismerje valaki.
2018. aug. 17. 09:54
 6/18 A kérdező kommentje:
Én konkrétan erre az esetre értettem, amikor adott egy férfi, 20as évei közepére sem volt soha kapcsolata, még alkalmi sem, nem tetszett senkinek, minden lerázza, lekoptatja vagy észre sem veszi. Már nem is tud mit változtatni, mindent kipróbált, amit csak lehet. És ekkor jön az, hogy ne legyen frusztrált, ideges, ne picsogjon, ne hibáztasson másokat, mert az nem férfi stb.
2018. aug. 17. 09:57
 7/18 A kérdező kommentje:
*mindenki
2018. aug. 17. 09:57
 8/18 anonim ***** válasza:
8%
Mert ez keménységet mutat, és a "kemény" férfi vonzó a nőknek. Kivéve akkor, mikor keményen lekever egy csicskalángost neki, akkor már nem olyan vonzó.
2018. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező így értem a problémát. Elég nehéz ezek után bárkinek is nyugodtnak higgatnak vagy lazanak lenni

Én 19 éves koromig nem igazán jöttem be senkinek mondjuk nem is érdekelt hogy kapcsolatom legyen nem kerestem mert el voltam magammal és a barátaimmal

Most meg általában olyan ferfiak jönnek oda hozzam akik nem az eseteim

Vagy azért mert idosebb és már elvált van gyereke (38 éves) vagy az építőmunkások abból is a legalja

Vagy az alkoholisták

2018. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%
Az tényleg elvárás a részükről, hogy lelkileg te mindig legyél a toppon, soha ne inogj meg, legyél mindig sziklaszilárd - és ezt nem is értettem soha: a nők azt hiszik, hogy nekünk nincsenek lelki vívódásaink, nem nehezedik ránk sosem lelki teher, és úgy egyáltalán, nincsenek érzéseink? Arra kényszerítenek minket, hogy ezeket belül dolgozzuk fel, ne mutassuk ki, ne is beszéjünk róla - ami meg felőrölheti az embert és depresszióssá teheti. Nagyban felelősek a nők azért, hogy ilyen "robotikusak" lettünk...
2018. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!