Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen férfiakról?

Figyelt kérdés

Aki büszke lehet arra amit elért (esetemben ügyvéd) nem rossz szándékú, viszont érzékelteti a felsőbbrendűségét?


Hogyan olvasnátok be neki?



2018. aug. 17. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyennek nem kell beolvasni > televan magaval !! szoba sem johet !!
2018. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem olvasok be, mert csak igaza lenne. Egyszerűen közölném, hogy a lenézése bántó, nekem erre nincs szükségem egy kapcsolatban, nem jó vele. Ha nem változtat ez után, akkor lépek.
2018. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Megkeresném a gyenge pontját(biztos van neki, mindenkinek van), és ellene fordítanám. Oda "ütnék", ahol a legjobban fáj neki :D
2018. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én meg úgy gondolom olykor megérdemelné az ilyen, hogy kicsit helyrepofozzák...
2018. aug. 17. 10:55
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Hogy puhatolóznád ki?
2018. aug. 17. 10:56
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

#3-as nem kell visszautni vagy bantani ezeket !

Boven eleg az nekik amikor az van hogy < nem veszed eszre hogy nem veszlek eszre > ez sokkal jobban bantobb a buszkesegenek amikor valaki levan szarva

lathatoan !!

2018. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sehogy mert nem állnék vele szoba

Gyulolom amikor egy férfi azt akarja velem érzékeltetni hogy ő felsőbbrendűbb nalam. Be olvasni neki minek?? Semmire nem mennek vele egy “istennek” nem lehet be olvasni. Kb olyan mintha a falnak beszélnek le peregne róla

A legjobb megoldás számomra ha kerülöm az ilyen egoista kis “isteneket” mert nem vagyok rájuk kiváncsi

N24

2018. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem van oka büszkének lenni, mert igenis sok kitartásba kerül elérni egy iylen célt (hacsak nincs különleges hátszele valakinek), DE a felsőbbrendűséggel nem értek egyet. Egyszerűen kikérném magamnak azt a stílust, már csak azért is mert én is (több) egyetemet végzett ember vagyok, aki a szakmájából adódóan az átlagnál magasabb műveltséggel rendelkezik, de én sem élek ezzel vissza. Ellenkezőleg! Inkább igyekszem átadni a tudásomat azoknak, akiket érdekel a téma. Azt viszont ki nem állhatom, ha egy szakmunkást végzett lenéz azért, mert szerinte évekig "csak" ültem az iskolapadban, ahelyett, hogy dolgoztam volna. Én is megadom a tiszteletet mások munkája iránt - mert igenis egy szakmunkás csomó gyakorlati dolgot meg tud csinálni, amit én nem - de kőkeményen meg is követelem, hogy engem is tiszteljenek!
2018. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Egyszer fogtam ki ilyen férfit. Én megmondtam neki, hogy ne haragudj, én is értem el szép eredményeket az élet számos területén, ennek ellenére szerényen kezelem az ebből adódó helyzeteket.

Utána még próbálkozott volna párszor, de újra elmondtam neki, mennyire nem érdekel, és idővel abbahagyta. :D

2018. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Áruld már el, hogy mitől vagy te felsőbbrendű.

32/f

2018. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!