Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt gondolhatja hogy szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt gondolhatja hogy szexet akarok ha felajánlom a segítségem? N

Figyelt kérdés

Baráti társaságban ismerem meg a férfit, majd facen rámírt és egy hónapja csetelünk mind2en szinglik vagyunk de nem tudom akar-e valamit.

Minap panaszkodott mennyi meló van, és most rásóztak nem kevés otthoni plussz papármunkát, de más dolga is lenne és nem tudja hogy csinálja. Ha felajánlom, hogy elmegyek hozzá segíteni, úgy adná magát?



2018. aug. 19. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám biztosan jöhetnél. A kávét még én főzném:) Munk anemigen lenne:)
2018. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy lotyónak nézzen, bár szimpatikus szeretném jobban megismerni én komoly kapcsolatot keresek.
2018. aug. 19. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

En nem attol tartanek, hogy lotyonak nez, hanem, hogy ram maszik.

Ez munka panaszkodas lehet, pont arra megy ki, hogy felajanld a segitseged.

Szemelyesen nem ismert ember lakasara semmilyen okkal ne menj fel.

2018. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én tuti rád másznék előbb vagy utóbb, ha ilyenért feljönnél , szóval előfordulhat, hogy ő is ezt fogja tenni, ha felmész hozzá.
2018. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Az otthoni plusz papírmunkát fizeti neki amúgy valaki? Most érted, amint kicsekkolok, nálam megszűnik a melóhely. Vagy ha sok a papírmeló, akkor túlórát kérek, de nem csinálok itthon semmit, amit a melóhelyem nem fizet meg.

Szerintem full le akar koptatni, ha esetleg még nem tűnt volna fel.

2018. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Lekoptatni??
2018. aug. 19. 20:39
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

"...hanem, hogy ram maszik."

Itt senki nem érti a kérdezőt?

A kérdező pont hogy szeretné ha a pasas végre rámászna, csak nem akar lotyónak tűnni.

Ez itt a nagy dilemma:)

2018. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Ugy adna magat" persze pont erre vár ha meg nem d.gott mar azota.
2018. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!