Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesítenek a szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesítenek a szerelmes párok, meg úgy általánosan minden?

Figyelt kérdés
Konkrétán mindegyik idegesít. Még a nővérem és a férje is kifejezetten dűhít. A legjobban attól akadok ki, amikor olyan párokat látok, akik leállnak az utcán csókolózni, ölelkezni. Nem értem ki kiváncsi rá? Több, mint valószinű emiatt nem is volt kapcsolatom 20 éves létemre, igaz, szerelmes már voltam, de mind a kettő viszonzatlan szerelem volt. Igaz, nem is tudnám elképzelni, hogy eltudjam viselni ezeket a nyálas dolgokat. Régebben nem idegesített ennyire, csak egy 2-3 éve jött ez elő bennem. Aztán idegesítenek a nyavajgó, ordibaló kisgyerekek is. A szomszéd gyereke egésznap vagy ordibál, mint egy idióta, vagy sír. Soha nem tudom kipihenni magam rendesen tőle, már reggel korán ordibál meg szalad mint egy elmebeteg. Általánosan minden apróságon felidegesítem magam, múltkor példáúl attól borultam ki, el is sírtam magam, hogy a kávét véletlenül kiöntöttem. Tudom ilyen dolgoktól nem kellene így kiborulni, de már nem tudok mit tenni. Néha úgy érzem, hogy már kivagyok idegileg ezektől, s el kellene mennem pszichológushoz, de nincs elég erőm hozzá. Szerintetek valami gond van velem?

2018. aug. 20. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy úgymond "nincs erőd" elmenni pszichológushoz, konkrétan hazugság.
2018. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit ezt az irigységet, belső dühöt kezelni kellene magadban. Igazából semmi bajod nincs, csak nem tudsz örülni más örömének. Arra vágysz, hogy igazán szeressenek, az, hogy nem tudnád elviselni a nyálas dolgokat (amik nem azok), csak hárítás.
2018. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A purdékat és a nyálas embereket én sem bírom, viszont a többi dolgod elég necces. Muszáj lesz szakemberrel beszélned, ha nem akarsz teljesen "beborulni".
2018. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az, aki rendben van önmagával, az rendben van a világgal is."


Nyilvánvalóan neked nagyon súlyos lelki problémáid vannak.


Nekem is voltak, ezért sok problémám volt másokkal is, egy egyszerű "megyek dolgozni" utat is végig dudáltam a "sok h.u.lye" miatt.

Ma már csak mosolygok ezeken a dolgokon.

2018. aug. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Röviden:

Ha úgy érzed az egész világgal bajod van, akkor gyanús, hogy valójában magaddal nem vagy kibékülve.

Ilyen korban ez gyakran előfordul.

Ilyesmi akkor szokott lenni, mikor az ember életéből hiányzik valami szilárd alap, cél, vagy elképzelés az élet értelmes töltésével kapcsolatban.

A végső válasz persze az utóbbi keresése. Élettapasztalat híján, viszont valami társadalmilag normálisnak elfogadott középtávú cél is megteszi egy darabig.

Sokat számít mit látsz a környezetedben, mit éreztetnek veled elvárásszerűen, kinek a véleménye/élete mérvadó. Ha úgy érzed ezeknek nem felelsz meg, az elég frusztráló lehet.... és ez vezet a türelmetlenség, intolerancia és általános feszültségből fakadó reakcióid megnyilvánulásához.

2018. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!