Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kínos téma, ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kínos téma, ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegnap este amikor barátom lefeküdt (mindig alsógatya nélkül alszik) észrevettem, hogy hát... Kicsit kakis a feneke. Kicsit feljebb, mert ment a hasa és gondolom "kikente". Tisztán láttam, hogy az volt. Szóltam neki, erre kiment és elkezdte törölgetni és közölte, hogy nem volt ott semmi, biztos szösz volt. Mondom nem, az nem szösz volt... Aztán még egyszer ment a hasa, akkor már több időt töltött bent és nedvessel is kitörölte, remélem, akkor leszedte ami felkenődött, mert utána nyilván nem jártam már rá a seggére. Tök hülye érzés, hogy még engem állított be vaknak, amikor 100%-ig biztos vagyok benne, hogy az kaki volt. Mondtam, hogy ez nem kínos, bárkivel előfordul (ki ne talált volna már egy-két foltot ilyen esetben?) csak ne mondja, hogy én láttam rosszul. Ráadásul olyan is előfordult már, hogy a számítógép előtti párnáján találtam kakifoltot... Persze, akkor is az valami más volt, pedig csak ő ül oda és egy csík alakú barna folt volt... Nem baj, kimostam, de most az egész ágyat nem lenne kedvem lehúzni csak mert hülyének néz...

Ilyenkor mit lehet csinálni? Még mielőtt valaki azt hinné, sajnos nem troll kérdés. Amúgy alapból rendesen tisztálkodik, de mivel este kb 5x ment a hasa ugye nem mosta meg mindegyik után...


2018. aug. 22. 10:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
talán ha venné a fáradtságot és lezuhanyozna, alaposan, te meg ha nem ezen sértődnél meg mint egy 5 éves gyerek, akkor ma sokkal királyabb napotok lenne, mondjuk remélem jó napotok lesz ettől függetlenül.
2018. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, csak hülyén érzem magam. Ez még éjszaka/este történt amúgy, azóta már lezuhanyozott és szerintem nem is emlékszik rá
2018. aug. 22. 10:56
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez xar ügy... szó szerint :D
2018. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

>Nagyon kínos téma

>Mondtam, hogy ez nem kínos


Akkor most kínos vagy sem? A barátod valószínűleg szégyelli, ő egy kicsit éretlen és még foglalkozik azzal, hogy valami kínos vagy sem.


De amúgy... Miért kéne bármit is csinálni? Csak az a célod, hogy szembesítsd ezzel és végre bevallja, hogy néha egy kicsit beszarik és nem veszi észre, és neked volt igazad? Ha ez a célod, akkor hagyd az egészet, nem érdemes. Nyilván ő is tudja, hogy fos volt, nem kell csesztetni miatta.

2018. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő is tudja higx az vt, de azért mondta mert szégyelli előtted, nem tűnt fel? Ha negyedszerre is agt mondja szösz volt, akkor ráordítod a fejére hogy MÁRPEDIG FOSOS A SEGGED?! Ez neki rosszul esik. Hagyd annyiba, mosd ki az ágyneműt és felejtsd el. (bár ilyen esetbe én magamtól tenném a mosásba az ő helyében és nem a páromtól várnám el)
2018. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Erre való az alsógatya. És itt a válasz azoknak is, akik más kérdéseknél azon erősködnek, hogy csak tökpucéran lehet otthon ellazulni és nem értik, mi ezzel a baj.
2018. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha megtanulod, hogyan kell normálisan és hatékonyan kitörölni a fenekedet, akkor nem okozhat ilyen gondot a pucérkodás.
2018. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát az eset nagyon kínos, ahogy minden alakult, meg szerintem senki nem szereti, ha valaki észreveszi hogy szaros a segge.
2018. aug. 22. 13:20
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Az lenne a helyes hasmenés után hogy rögtön zuhany, mert nem tudja hatékonyan kitörölni. Ha pedig annyira intenzíven megy hogy 10 percenként, akkor üljön le valahova és várjon amíg enyhül, de semmiképp se feküdjön be az ágyba szaros seggel, mert az igénytelenség! Meg ne várja már el a partjától hogy a tiszta ágyba majd egész éjjel szagolja a büdös seggét. Nők/férfiak esetében is úgy korrekt ha kaksi után lefürdik mindenki.
2018. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem is kell teljesen lefürdeni, mi a párommal minden nagy wc után megmossuk az alfelünket, éppen amiatt, mert sokkal hatékonyabb, mint a papír. Nem kell emiatt teljes zuhanyt eszközölni, odairányítod a vízsugarat, azt csókolom.

Ezért is jó a bidé, csak sajnos itthon nem annyira elterjedt.


Kérdező, hagyd a párod, biztos ő is látta, hogy nem szösz volt, csak szégyelli. Legközelebb majd jobban figyel.

2018. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!