Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jelentheti azt hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Ma busszal mentem valahova és a sofőrrel ismerjük valamennyire egymást mindig mosolygunk egymásra, és ma amikor adta ki a jegyet akkor hozzáért a kezemhez meg még olyan 3-4 másodpercig biztos szemeztünk. Szerintetek ez jelentheti azt hogy nem vagyok közömbös számára?

2018. aug. 26. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Igen, jelentheti.
2018. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de lehet hogy nem.
2018. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én nagyon remelem hogy azt jelenti

Meg mar egyszer beszélgettünk is egymással ezt elfelejtettem leírni

2018. aug. 26. 19:12
 4/19 anonim ***** válasza:
22%

Komolyan, mit tudnak ezek a sofőrök, hogy minden megàllóban van egy-két kiscsaj aki ott epekedik èrtük? Szexi mert nagy busszal jàr?

Tetszhetsz neki éppenséggel, de azt se àrt tudni, hogy az ilyen buszsofőrök nagy csajozógépek àm (tisztelet a kivételnek, de jó rèszük belecsap a lecsóba rendesen).

Ha nem zavar, hogy osztoznod kell rajta màsokkal, akkor hajrà :)

2018. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Egy kis ideig legyél buszsofor és akkor megtudod:)

Én azért is inkább azt gondolom hogy bejovok neki és nem egy éjszakára kellenek mert ez a flörtöles ha mondhatom annak mar egy jo ideje pontosabban másfél éve tart

2018. aug. 26. 20:43
 6/19 anonim ***** válasza:
70%
Lehet nős ,azért nem lép másfél éve,erre nem gondoltál...
2018. aug. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Képzeld el hogy akkor valószínű gondoltam volna erre ha nem ismernem mar nagyon rég, nem laknank egy községbe és nem tudnám róla hogy egyedülallo....🙂
2018. aug. 26. 21:51
 8/19 anonim ***** válasza:
És szerinted miért nem ĺép??
2018. aug. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mert 13 év van közöttünk és talán nem biztos abba hogy jól meglennénk vagy hogy pl a szüleim nem örülnének neki.

Meg amúgy is hiába hogy masfel éve van ez közöttünk, de nem olyan rég kerültünk közelebb egymáshoz.

2018. aug. 26. 21:59
 10/19 anonim ***** válasza:
Magyarázkodj csak,úgysem lesz belőle semmi
2018. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!