Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a párod soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párod soha nem fogadna el segítséget és nem is kérne semmit?

Figyelt kérdés
Nem kérne a segítségedből, nem kérne szívességet és inkább szenvedne minthogy elfogadjon bármit.
2018. aug. 27. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sokáig lenne a párom. Mit kezdenék egy szenvedő nővel?
2018. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Időpocsékolásnak tartom, ha valaki akkor is vergődik, mikor nem kell.

32/f

2018. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Kezdjük ott: ha te adsz, mit vársz el a másiktól?:D


Ez itt a hiba. Kevés az az ember 1000-ből 1 tud úgy adni, hogy sosem vár érte dolgokat. Hanem jókedvéből, szeretetből ad, hogy boldognak lásson, vagy kihúzzon a világ legnagyobb problémájából, vagy hogy egészséges léyg(lásd egy mai kérdést, ahol még a "nagy szerelemben" is az ostoba faszi még a gyógyszer pénzt is kölcsönbe adja).

2018. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó lekötelezett emberkélnt élni, én inkább adni szeretek mint elfogadni. Bezony. Hogy ezért megköveznek tegyék.. Én én vagyok, és nem fogok magamból egy nyivákoló pincsikutyát csinálni pár gram aranyékszerért.
2018. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5+ Példa: az első saját keresetből, megdolgozott pénzből hőn áhított kocsi volt (ne nevessetek, akkoriban, ősrégen a Skoda 120-as ilyen volt egy nő számára)kölcsön nélkül, kifizetve, szerződés megirva, enyém volt a kocsi, repültem a boldogságtól. Egyszer nem ültem benne, mert rá két napra egy kisembernek kellett a pénz. Szerinted? Volt kocsim, nincs kocsim. Másnap eladtam egy kollégámnak, úgy hogy sosem ültem benne. És a mai pillanatig sem nem kértem vissza az árát, sem nem bánom egyetlen pillanatát sem-de eltudom mondani, hogy már akkor is ifjoncként tudtam mit jelkent adni.
2018. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6+ Igy mondj bármikor arról az emberről bármilyen rossz szót, aki nem fogad el pénzt, ha megtudtad volna bármikor is csinálni azt amit én egyetlen ezredmásodpercre.


Utána mondhatsz rám bármit. Addig nem.

2018. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert, nem tartanák a páromnak. Ez igy csak arról szól számomra, hogy együtt vagyunk, legyen kivel dugni. Egy párkapcsolat ettől magasabb szint. Szerencsére, eddig csak olyannal találkoztam, akinél természetes, hogy adunk, kapunk. Az olyan mint te, csak azt adja ami a lába között van, saját magát nem.
2018. aug. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!