Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek belemenjek ebbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nemrég baráti körön keresztül megismertem egy elsőre normálisnak, szimpatikusnak tűnő férfit. Az illető nem egy hagyományos értelemben vett szépfiú, alacsony, kövérkés, kopaszodik, de valami nagyon megérintett benne érzelmileg és fizikailag is.


Viszont később egyrészt megtudtam, hogy elvált és van egy gyereke aki többnyire nála lakik (és nem is tőle tudtam meg, ismerősök mondták), másrészt sms-ben ilyen dolgokat írt nekem, hogy gyakran van olyan hogy találkozik egy nővel akit csinosnak tart de nem akarna lefeküdni vele mert valahogy szexuálisan nem vonzza, hogy az exével milyen eszméletlen volt a szex mert nagyon vonzódtak egymáshoz szexuálisan, hogy ő érezni szokta a nőkön hogy mennyire jók az ágyban, és küldött egy BDSM tesztet hogy töltsem ki.


Eddig jól elbeszélgettünk, flörtöltünk, de soha, semmilyen kontextusban nem mondta, hogy vonzódik hozzám.


A fenti beszélgetés óta továbbra is írogat nekem, naponta többször. Nem szexuális témákról, hanem megkérdezi mi volt a munkahelyemen, elmondja mit néz Netflixen, stb.


Én a fenti beszélgetés előtt érzelmileg ês szexuálisan is vonzódtam hozzá, de most már nem tudom.


Szerintetek ez érthető hogy egy pasi parázik egy kapcsolat előtt hogy a szex jó lesz-e és én vagyok a frigid liba? Különösen az exéhez való hasonlítgatást bántónak érzem. Egy barátnőm szerint minden pasi áradozik a szexről az exeivel. Én eddig ilyennel nem találkoztam.


Ha szerintetek nem gáz a hozzáállása és nekem kéne nyitottabbá válnom, akkor pedig hogyan tudnám megnyugtatni a félelmeit? (Igen, tudom a legnyilvánvalóbb választ, de perpill más városban lakunk és csak neten tartjuk a kapcsolatot.)


Előre is köszi a válaszokat!


2018. aug. 29. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A teszt gáz. Az ilyesmit nem ilyen módon kell kideríteni.
2018. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tartasd magad biztonságos távolságban, érzelmileg legalább is biztosan. Szerintem ő nem vált le érzelmileg az exétől és igazából max időtöltésnek vagy jó.


29n

2018. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnödnek nincs igaza,normális emberek nem szoktak áradozni az exekkel való szexröl! Amúgy elég rossz partinak tünik a faszi: 1. nincs túl az exén 2.azt hiszi hogy ö megérzi, ki milyen jó az ágyban,ami egy nettó baromság,kb. egy ezotévés fogyatékos szintjén van agyilag 3. gyereke van 4. elvárásokat sugall feléd,miközben ö nem udvarol,meg semmi. Találsz jobbat is szerintem.
2018. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, találsz jobbat.

Amúgy ez, hogy az exével való szexről áradozik, kicsit olyan, mintha előre "magyarázná a bizonyítványát", ha ő nem teljesít valami jól. (Úgy értve, hogy akkor csak Te lehessél a hibás).

Tartsd magad többre ennél az önimádó p...öcsnél.

2018. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
BDSM teszt :D Jézus. Ne. Hagyd.
2018. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!