Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti szoktatok a pártoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti szoktatok a pártoktól pénzt leszedni a bankkártyáról az ő tudta nélkül? Mire költitek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 31. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem:D Nálunk az uram használja az én kártyámat, egyszer odaadta nekem a kártyáját, én meg addig ügyeskedtem, míg benyelte a gép, szép mutatvány volt, azóta engem ilyenekre nem lehet rávenni:DD


Jobb a békesség alapon:D

2018. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minek tenném? Van saját bankkártyám a saját banszámlámhoz, így nyilván azt használom.
2018. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért tennék ilyet? Van saját bankkártyám, azt használom. Ha nagyobb, közös kiadásról van szó, arról meg egyértelműen tud.
2018. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Saját bankszámlám van, arról költök.
2018. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem unod még ezeket a nőket csesztető kérdéseidet?

Szánalmas vagy.

2018. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Közös számlánk volt főkártya és tarskartya. Közösnek tekintettem pedig nőkent többet kerestem de soha nem kérdeztem mire költ.
2018. aug. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Shrek, őszintén, honnan a nyomorból szeded ezeket a kérdéseidet? :D

Értem én, hogy szerined minden nő pénzéhes kva, de bakter már.


Én novellákat és regényt írok, de nincs feleekkora fantáziám ilyen sületlenségeket kiagyalni, mint a te kérdéseid :D


(Off: sohasem)

2018. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A kérdésnek tényleg nincs sok értelme, aki ezt csinálja, az úgyse fog büszkélkedni vele...
2018. aug. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem két kártyám is van. Miért mástól akarnék pénzt lenyúlni? Ha meg épp nincs pénzem és kéne, akkor kérni szoktam, de eszembe nem jutna a kérdésbeli viselkedés.
2018. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1. Nem lennék olyan hülye pasival, aki a csajának odaadja a bankkártyát, és elmondja a pin kódot.

2. Normális ember kap sms-t minden pénzmozgásról, azonnal. Nem lehet a tudta nélkül használni a kártyát.


Innen kezd újra a kérdést kiírni, vagy tálalj ki végre valami újat.

2018. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!